pediatar

  • 971
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveiti!
Imam edin problem i vi molia za pomocht.Jiveem v Lulin,no ni predstoi premestvane v Manastirski livadi.Ne poznavam kvartala mnogo,no triabva da zapicha deteto si pri niakoi lekar.Lichnata i lekarka koiato e v momenta mejdi drugoto veche ne ia lekuva-ne i se zanimavalo veche s deteto ,zachtoto bilo vse bolno :roll:Kazala ni e veche da ne go vodim pri neia.V kraina smetka niamam lekar ot 2meseca.Molia ako znae niakoi dobar pediatar v toia raion da mi otgivori.Blagodaria predvaritelno.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Аз не мога да ти помогна, но се записвам да следя, че и ние август ще се местим в Ман.ливади. Моята е добра, но е в Студ.град, та е немислимо да ходим при нея. А лекарката ти на какво основание ти отказва прегледи? Защо не се оплачеш в касата?

# 2
Проблема е там че детето ми много често се разболява-лекувеме се дълго,тръгва на детска градина и на вторият или третият ден тя вече е болна.Естествено водих я при нея.Явно обаче на нея и писна да се занимата с нас-каза ми че била вдигнала ръце и да не си водя вече детето при нея-не знаела вече с какво да я лекува.Малко се и поскарахме с нея като и обясних че на мен  също не ми е приятно детето ми все да е болно но....това е за съжаление.Трябва да взема мерки наистина вече -само да намеря лекар,ще ходя в здравната каса и ще направя каквото е необходимо,но това не може да продължава вече така/само на свободни приеми.../.Аз до колкото зная тя няма право по това време на годината/сега когато не се сменят личните лекари /да ми го казва това нещо,но ще разбера как по принцип стоят нещата.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Ами погледни в здравния справочник, там има имена, от които хората са доволни, дано си избереш. Но...има и такива деца. Зимата често болни. Не разбрах колко е голямо детенцето, но може да подсилите малко организма...

# 4
Momichenceto mi e ne 4 godinki i 3 meseca.Chto se otnasia za podsilvane na organizma...... ot meseci vse po nechto i davam,no bez rezultat.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е как ще ви отпрати защото детето е все болно,нали това и е работата.Ако всички деца са здрави тя трябва семки да продава.Как може да има такива лекари,я подай една жалба.Хич не я жали.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз на твое място бих се оплакала и то писмено в здравната каса. Тя за какво е лекар да лекува или да си чеше езика. Ако е от некадърните лекари да я накажат и да си отива. Дано детето да укрепне и да боледува по малко, но в градините за съжаление е така.

# 7
Blagodaria vi! Chte napravia kakvoto e neobhodimo.

Общи условия

Активация на акаунт