Почистване на чанта от еко кожа

  • 2 208
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Как успешно да почистя червена чанта от еко кожа? Пробвах само с вода - не стана, пробвах и с мокри кърпички - никакъв ефект. Не искам повече да си правя експерименти с любимата чанта, затова ви моля да споделите вашия опит. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 25
Аз и чанти и якета и ботуши с веро и гъбичка съм чистила  hahaha Не знам дали е най-правилно, но ставаше. Виж ако е боядисано от дънки няма почистване, поне аз не знам метод  Sad
А не можеш ли да я изпереш като за начало?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Е как да я изпера? Ако я пусна в пералня, не знам в какъв вид ще я изкарам после. Няма ли да се повреди кожата?

# 3
  • Мнения: 25
Имах предвид на ръка в умивалника с четката и сапуна, аз така си пера чантите. В пералня дори не ми е хрумвало  newsm78 . Пухкава ли е или е лицева кожа? Можеш да пробваш да я накиснеш в леген с прах за пране и после да изтъркаш внимателно сам озамърсените места - дръжки, дъно, ръбове. Ама много играчка...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Чантата е от мека лицева кожа. Досега никога не ми се е налагало да пера чанти, само забърсване с влажна кърпа е било достатъчно. Все пак предишните ми чанти са били черни, т.е не им личи особено, когато са мръсни.

Общи условия

Активация на акаунт