температура 38.1/според лелята/

  • 1 428
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
след обяд ми звъннаха от яслата, че детето ми има 38.1 температура. Отивам аз, взимам я, питам дали са давали нещо за темперратурата, те казват, не, пипам аз струва ми се леко топла, но реших, че немога да преценя. Премерих и я в къщи и 37.00. Направо побеснях, обаждам им се и ги питам, как така за 10 мин. температурата е нормална, без да се дава нищо, а те ми казват, ами защото ние и давахме студена вода да пие  #Crazy и за това е спаднала. Аз ноправо изтрещях, как така ще дават студена вода да пие, а тя ми казва, ами незнаете ли, че студена вода на малки глътки смъква температура. Аз ли не съм в ред и не съм добре информирана, но за първи път чувам подобен метод за смъкване на температурата, ако въобще я е имало

# 1
  • Мнения: 270
Да, има такъв начин, колкото и странно да звучи. Тук в Канада го прилагат доста често. Един ден вдигнах изведнъж температура. Беше 38,5С. Нямах никакви други оплаквания. Но понеже кърмех и не знаех какво мога да пия, отидох на лекар. Човекът ме прегледа. Убеди се, че нямам мастит и заключи, че е явно някакъв вирус. Заради кърменето не било хубаво да пия хапчета за температура, затова като се прибера в къщи да изпия една след друга три чаши със студена вода. Останах като гръмната Shocked. Все знаех, че в Канада е зле здравната система, ама да лекуват с вода, не бях чувала newsm78. И тъй като нямах друг избор, направих това което ми каза докторът. След един час температурата ми беше 36,7 С #Crazy. Повече не съм вдигала температура. Явно помага при по-леки случаи.
Когато детето ми е с висока температура, лекарите са ме съветвали непрекъснато да му давам хладка вода или сок, за да спадне. При болно гърло препоръчват сладолед. Дори антибиотиците тук се пият студени от хладилника.

# 2
  • Мнения: 984
и аз знам, че трябва да се пият течности на стайна температура, но става въпрос за 2 год. дете. Все още няма температура, а миналата седмица се борих с температура с три вида лекарства и неуспявах да я сваля за по-дълго от 3 часа, а сега няколко глътки студена вода и хоп-чудо, няма температура. Много странно ми се струва

# 3
  • varna
  • Мнения: 404
аз също го знам този метод със студената вода и наистина има ефект!Също така при температура се яде и сладолед!

# 4
  • Мнения: 1 820
Ей момичета браво на вас!Това не сам го знаела и направо ме учудихте,дано не се налага,но бих го пробвла и аз!Благодаря ви и ако знаете и нещо друго по тези вапроси освен за сладоледа и водата давайте савети!

Общи условия

Активация на акаунт