Борба с коремче и паласки?

  • 1 000
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Напоследък забелязвам, че започват да ми стягат панталоните в тази област и сякаш съм се поокръглила там  Thinking
По принцип съм слаба и не съм свикнала да имам някъде излъшъци и може би затова страшно се дразня.
Моля, споделете някаква комплексна терапия - подходящи упражнения, мазила, храни, които трябва да се избягват и изобщо всичко, за което се сетите!

# 1
  • Мнения: 7 263
Избягвай - пържено, тестено, сладко, солено, трушии, фъстъци и кашу.
Наблегни на плодове, зеленчуци, салати, месо,риба, кисело мляко, черен хляб.
Готви със зехтин или сметана, не запържвай.
Прави леки кросчета или упражнения два-три пъти в седмицата или ходи на плуване, фитнес, танци \ каквото ти е по-приятно\.
За мазането не съм голям спец, ползвам едно мазило на Биотерм за корема\ но само с мазило не става да ти кажа и така пробвах\.
Ми това е с две думи  Hug
И Натииии ти си със супер фигура според мен \ или поне такъв спомен имам от БГ-мамския рожден ден\, но пък това не значи че е зле да я поддържаш  Peace

# 2
аз като виден теоретик, знам, че много добре действа обръч, но естествено не от личен опит  Winkн по разни руски форуми чета. те рускините много  посветено и желязно се разхубавяват, мамка им.

# 3
  • Мнения: 685
аз като виден теоретик, знам, че много добре действа обръч

Обръч, но дървен  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 678
Питай  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И Натииии ти си със супер фигура според мен \ или поне такъв спомен имам от БГ-мамския рожден ден\, но пък това не значи че е зле да я поддържаш  Peace

Благодаря  Simple Smile
Да, и аз си харесвам фигурата, при това имам невероятния късмет да е генетично, защото обичам да си хапвам и то все забранени неща, а и ме намързява да спортувам...
Но старост, нерадост... Mr. Green Годинките се навъртат и трябва да се започва с грижите  Rolling Eyes

аз като виден теоретик, знам, че много добре действа обръч

И аз като такъв виден теоретик съм го подочувала това  Wink Няма как, ще отнема обръча на детето и ще го развъртя със страшна сила  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт