премахнати тръби

  • 871
  • 3
  •   1
Отговори
Скоро ми предстои ин витро. Трансфера е много скоро. Имам премахната лява тръба, а от дясната е оставено малко, но колко малко и аз не зная. Доктора има притеснения, че тази оставена малко тръба ще прави проблеми при зачеването, а може от там да излезе нещо като лоша зараза и да убие плода. Момичета моля някой да ми пише имал ли е такъв проблем и какво се е случило.

# 1
  • Мнения: 1 950
Едва ли точно сега преди трансфера ти е необходимо да се стресираш с това, какво би могло да се случи.
а може от там да излезе нещо като лоша зараза и да убие плода.

Така казано звучи като филм на ужасите Shocked, може да се получи хидросалпингс, в тръбата, която ти е останала, сигурно от това се притеснява доктора ти. Но пак казвам, в момента не трябва да го мислиш, а да се настроиш положително Peace.
Успех и късмет ти желая Hug

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравей svetly_m,
Не знам какво означава “от едната тръба е оставено малко”, но предполагам че няма начин да е проходима, щом не е цяла и единствено може да попречи на ин-витрото.
Мисля че трябва да се довериш на лекаря си.
А за хидросалпингс Цветунчо вече ти е писала.
Успех и късмет!

# 3
  • Мнения: 7 718
Когато има хидросалпингс - торбичка на тръбата е възможно от нея да изтича секрет и да убие ембриона в матката. Консултирай се и с друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт