може ли да се вари АМ

  • 1 535
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 358
може ли да се вари АМ? все още не искам да им давам краве мляко и лекарката ми каза да правя грис, нищасте с АМ, като да го варя. Вие варите ли АМ?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не, не може. Водата не бива да надвишава 40-50 градуса. Вариш каквото искаш с вода и след като се охлади, добавяш АМ.

# 2
  • Мнения: 407
До колкото знам не се вари!И не бива да се кипва...Защо не го правиш с водичка?Не съм правила грис  и нишесте още и не знам но за АМ знам че не се вари.Ако има мама с такъв опит нека да сподели,но май е по добре с водичка от колкото кипнато АМ!

# 3
  • Мнения: 403
Не се вари АМ

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Както са ти казали,АМ не се вари!Грисът и нишестето се правят,като се варят с вода и като поизстинат малко се добавят по 1-2 лъжички АМ.

# 5
  • Мнения: 1 029

което е изрично указано в упътването Peace

# 6
  • Мнения: 1 049
Четете упьтването по опаковките...  Wink Не се вари АМ.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 477
Неслучайно на опаковките на АМ пише определена температура за водата.АМ не се вари и не се прави с гореща вода ,защото придобива горчив вкус.

# 8
  • Мнения: 398
Не, не може. Водата не бива да надвишава 40-50 градуса. Вариш каквото искаш с вода и след като се охлади, добавяш АМ.
точно така

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ще му избягат всички витамини, ако го кипнеш. Както са ти казали вече-правиш грис или ориз и като изстинат-сухо АМ, колкото прецениш.

# 10
  • Мнения: 4 447
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката. Всички останали не се варят.

# 11
  • Мнения: 27 524
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката.

Бря, това е нещо супер ново. За първи път чувам за тях. Мисля, че няма такова чудо все още  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 447
Има специални АМ с варене. Не съм ползвала и не знам марката.

Бря, това е нещо супер ново. За първи път чувам за тях. Мисля, че няма такова чудо все още  Laughing

Бре, бях го чела из форума преди година. Иначе няма от къде да го измисля.  Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Вероятно си чела за едно предаване Бон-апети, в което някаква лекарка е казала, че такива съществуват, но така и не се разбули мистерията кои ще да са тези АМ за варене.
Никой досега не е писал, да ги е открил.

# 14
  • Мнения: 4 447
Вероятно си чела за едно предаване Бон-апети, в което някаква лекарка е казала, че такива съществуват, но така и не се разбули мистерията кои ще да са тези АМ за варене.
Никой досега не е писал, да ги е открил.

Възможно е. Понякога източника на информация ми се губи.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт