Как се работи с вградена фурна Аристон

  • 7 084
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Нанесохме се в ново жилище, имам вградена фурна Аристон, която никога не съм ползвала досега. Проблемът обаче е, че от някой от препаратите при почистването са се изтъркали всички обозначения около врътките, та сега имам три броя врътки и ...това е. Ако някой има такава или user guide, ще сам много благодарна да ме просветли, т.к. за съжаление чичко google нищо не ми подсказа тоя път Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 22 751
Дай модел,все пак има десетки вградени фурни на Аристон. Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Де да го знаех Mr. Green Фурната ми е "наследство" заедно с кухнята Grinning Освен, че е вградена, пише Аристон и е с три врътки отпред, модел никъде не виждам newsm78

# 3
  • Мнения: 824
Щом не знаеш кой модел е,попитай хората от които си я наследила.

Би трябвало отстрани да има табелка с модела.Издърпай напред фурната,за да я видиш.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Хората не си спомнят модела. А как се издърпва вградена фурна newsm78 Не може да няма някъде модела, но не мога да го намеря Confused

# 5
  • Мнения: 22 751
Хората не си спомнят модела. А как се издърпва вградена фурна newsm78 Не може да няма някъде модела, но не мога да го намеря Confused
Отвори и огледай вратичката,обикновено там има модел.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Виж ТУК дали ще познаеш модела по снимка. На детайлно описание има и инструкции за употреба.

Упс, линка не е директен, но се надявам да се справяш с руският.
П.П. Като че ли не видях английска версия на сайта

П.П.П. След като установиш кой е модела, можеш да попиташ по сервизите за резервни врътки.

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 09:58 от mentolka

# 7
  • Мнения: 824
Хората не си спомнят модела. А как се издърпва вградена фурна newsm78 Не може да няма някъде модела, но не мога да го намеря Confused
Нямам представа дали всички фурни се издърпват,но би трябвало.
Как се издърпва?Като чекмедже,плъзваш напред с помощта на някой,защото си е тежичка.

# 8
  • Мнения: 824
Покажи ни я на снимка,тогава ще сме по-полезни.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Ментолка, благодаря ти  :  bouquet: Справям се все още с руския, да са живи и здрави едно време от училище Laughing Мисля, че открих.
Miss Sixty, при следващата проба, ако се окаже грешка, ще снимам Peace
Благодаря ви, момичета Hug

# 10
  • Мнения: 824
Miss Sixty, при следващата проба, ако се окаже грешка, ще снимам Peace
Благодаря ви, момичета Hug
Аз на твое място нямаше да виждам проблем в случай,че не знам как да работя с фурната.Това е много добро извинение за хапване навън. Joy
Не обичам да готвяяяяяяяя

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Miss Sixty, при следващата проба, ако се окаже грешка, ще снимам Peace
Благодаря ви, момичета Hug
Аз на твое място нямаше да виждам проблем в случай,че не знам как да работя с фурната.Това е много добро извинение за хапване навън. Joy
Не обичам да готвяяяяяяяя

Аз пък бих казала, че е добро извинение за смяна на фурната. Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Така си е по принцип, добро извинение е и за хапването навън, и за смяната на фурната Laughing Само дето предстои да раждам всеки момент и да ви кажа, няма да я бъде нито едната, нито другата  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 153
Моята също е аристон и копчетата са следните:
лявото е настройка на това как да пече (отгоре, отдолу, с вентилатор, без и т.н.)
средното е таймер
дясното е с градусите

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Погледнах на майка ми фурната. И тя е Аристон, не знам обаче кой модел е- цялата е с огледална врата. Същите са копчетата както казва Petinka. Лявото е за програмите, средното- механичен таймер, а дясното за градусите.

Общи условия

Активация на акаунт