Как да не ми дойде М на точно този ден?

  • 2 285
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 298
Пия противозачатъчни и трябва да ми дойде М точно в много важен за мен ден. В книжката на хапчетат пишеше, че мога, ако съм пропуснала повече от 2 за цикъла, да почна новата опаковка веднага след първата, без паузата от седем дена. Ако го направя това ще е ОК и няма да съм притеснена във въпросния ден. Но се чудя дали не е много натоварващо два месеца да пия-без М.
Другото, за което се бях сетила е да спра сегашната опаковка и така да изместя датите с една седмица. Чудя се и се мая, какво да правя Thinking . Вие правили ли сте такива стъкмистики?

# 1
  • Мнения: 580
Мога само да ти помогна с един метод за отлагане на М.
Ударно приемане на витамин С.Купуваш си ампулки и започваш седмица -две преди да ти дойде да ги пиеш.

# 2
  • Мнения: 4 298
Добре де, ама аз като пия хапчета нещата не са ли изчислени?Дали ще има ефект? С гинеколога ми много не ми се говори, напоследък е все зает и нещо ми сумти... Та вие ако сте пробвали, ме посъветвайте.Благодаря

# 3
Аз си измествах датата,като приемах оргаметрил една седмица преди да ми дойде,по една на ден-например,когато ходим на море.След като се върна ги спирам и ми идва.Но при теб незнам дали ще можеш да ги пиеш,защото си писала,че приемаш противозачатъчни.Все пак се консултирай с гинеколог Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
понякога вит. С не помага
аз като пиех противозачатъчни, ако пропусна 2 от опаковката и ми идваше цикъла

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Правила съм веднъж такъв експеримент: не изпих цялата опаковка, а спрях хапчетата 3 дни по- рано. М ми дойде 2 дни след спирането на хапчетата, а следващата опаковка си започнах след 7 дневна пауза.
Не смятам, че ще има проблем и с директното започване на следващата опаковка, щом ще е само веднъж това изключение. Виж все пак дали не те устройва варианта да предизвикаш по- ранното идване, респ. спиране на М като спреш по- рано хапчетата. Това ми се струва "по- щадящо".

# 6
  • Мнения: 4 298
Май така е по-добре да направя. Ще ги спра от днес и трябва да ми дойде в неделя, така ще се изместя една седмица по-рано, а пък следващата опаковка ще си я пия както си е редно. Blush

Общи условия

Активация на акаунт