Татковци, вие получихте ли подарък за св. Валентин?

  • 2 518
  • 12
  •   1
Отговори

Анкета

Татковците, получихте ли подарък за св. Валентин? Или вие момичета, чиито съпрузи не посещават форума, подарихте ли подарък на любимия си?

Опции:

  • Мнения: 2
От чист интерес повдигам въпроса, защото все оставам с впечатлението, че повечето момичета приемат св. Валентин за личен празник, и само те са заслужили подаръчета. А така ли е наистина? Може би аз съм се заблудил, че празника е за Всички влюбени и обичащи се, не само за нежната половина от тях? Нали не трябва да си гей за да получиш подаръче на св. Валентин Simple Smile

поздрави!

# 1
  • Мнения: 2 908
Отговарям от името на мъжа ми Mr. Green-не,не получи нищо-и аз не получих нищо-не го долюбваме този католически празник нещо-по-скоро Трифонясваме.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тц. но не съм се и надявал, все пак е само св. валентин.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
не,не получи нищо-и аз не получих нищо-не го долюбваме този католически празник

Трябва ли да си католик за да си влюбен...?
Или пък трябва ли да е денят на влюбените за да подариш нещо на човека, когото обичаш...?

Риторични въпроси, не ми отговаряйте... По-скоро отговорете на питащия в темата...
Простете за лиричното отклонение...

# 4
  • Мнения: 2 908
Не трябва да си католик,за да си влюбен,точно това е смисъла на написаното от мен-винаги мога да подаря подарък на мъжа си,но този празник изниква от нищото в нашият бит и се налага като голям господар,на който трябва да се подчиняваме и да подаряваме подаръци точно тогава.Не,мерси NaughtyЧовек,който си обича половинката не му трябва някакъв "господар"да му напомня да му подарява подаръци точно на еди коя си дата.

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 07:46 от Розов Пухчо

# 5
  • Мнения: 122
малко съм позакъсняла с отговора... св валентин мина отдавна но мен още ме човърка моята си болка. В нашето семейство аз съм тази която винаги подарява и винаги оставам без подарък... за последния свети валентин му купих картичка и подаръче, но понеже той "не уважава празника св.Валентин а само трифон зарезан" и ми стана ясно че няма да получа дори и цвете, ме досрамя и не му подарих предвиденото. Още стои скрито в гардероба...Винаги съм твърдяла че мъжете заслужават подаръци не по-малко от жените.

# 6
  • Мнения: 101
И аз късно се включвам и ще отговоря от името на писан, защото той не чете и пише във форума /  Mr. Green /
Получи подарък, скромен, нямахме много пари и двамата тогава, но си разменихме по нещо, а и две седмици по-късно беше рожденият му ден и реших за тогава да дам повече пари за по-хубав подарък, отколкото за Свети Валентин!
Не виждам защо трябва само на жените да се подарява на Св. Валентин, това е празник на всички влюбени, не само на жените... останалото е въпрос на личностни предпочитания и уговорки...  Peace

# 7
  • софия
  • Мнения: 636
подарих на мъжа ми боксерки на сърчица, картичка едно вино и романтична вечеря.

# 8
  • Мнения: 2 211
Имаме традиция на този ден да си подаряваме дребни, закачливи подаръци с подтекст - само ние двамата си знаем за какво става въпрос. Това придава особена интимност на подаръка и съответно подсилва стойността му.

# 9
  • Мнения: 4 784
Отговорям вместо мъжа ми - получи. Балдесарини  Peace на Бос.

# 10
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Да,подарих му подарък.Даже три.

# 11
  • Мнения: 116
Ахъ. В натура  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 8
От чист интерес повдигам въпроса, защото все оставам с впечатлението, че повечето момичета приемат св. Валентин за личен празник, и само те са заслужили подаръчета. А така ли е наистина? Може би аз съм се заблудил, че празника е за Всички влюбени и обичащи се, не само за нежната половина от тях? Нали не трябва да си гей за да получиш подаръче на св. Валентин Simple Smile

поздрави!

не! Не му подарих подарък защото не мога да му улуча вкуса! Моят мъж никога нищо не иска и нищо неще да му купувам данеби да се охарча! Пък и той само по празници ми прави подаръци, които аз си избера! Така че не! Но ми се иска да се изненадваме повече!

Общи условия

Активация на акаунт