И ние си имаме ходещи крачета!

  • 1 619
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
Здравейте майчета,

е да се похвалим и ние,малката Хриси  вече ходи  newsm68 .От няколко седмици прави крачки,но стабилно проходи от 2 дни.Хайде сега дайте идейки за прощъпулник.Какво да приготвя и кога да го направя /сутрин,обед,вечер/?

Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 195
4естити кра4ета  tiptoe А тема за прощъпулника бях пускала преди няколко месеца и мамите ми дадоха супер идеи Heart Eyes Ако се справяш с търса4ката...защото мен там хи4 ме няма Embarassed

# 2
  • Мнения: 3 334
Цитат на: mimkata
Ако се справяш с търса4ката...защото мен там хи4 ме няма Embarassed


същата работа и при мен!

# 3
  • Мнения: 6 315
Честити ходещи крачета! Малко да падате и бързо да се изправяте!

Това намерих за прощъпулника:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=26692&highlight=%EF% … EF%F3%EB%ED%E8%EA

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8197&highlight=%EF%F … EF%F3%EB%ED%E8%EA

Иначе знам, че се прави питка, нареждат се предмети, от които бебенце трябва да си избере за да се види какъв ще стане по професия.

Целувки на бебче! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 7 718
Честито Laughing

# 5
  • sofia
  • Мнения: 482
Честито и от нас!
Ама вие големи спортисти!!!
Макар, че сме "набори" при нас скоро няма изгледи за такива постижения. Но пък от друга страна вие сте от бързаците!!! Laughing  Айде, пак честито и безаварийно!!! Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
Е, браво на Хриси   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap !
Голяма сладурка е тя!
А сега мама какъв здрав спорт я чака Wink  - има да тича след някой и друг ден след малката пешеходка Grinning ! Тъкмо ще стане фина като менекенка Grinning / да не ми вече завижда де/!

Май вие повлякохте крак в прохождането на нашите юлчета?

# 7
  • Мнения: 3 334
Благодаря ви момичета!

# 8
  • Мнения: 5 468
Честито и от нас!!!
Виж я ти, колко рано е тръгнала из широкия свят, а каките още се ослушват...

# 9
  • Мнения: 3 042
Честити ви ходещи крачета! Сега вече пада голямото бягане и здрав кръст се иска!
Иначе аз приготвих за прощапулника - бинокъл, клавиатура на пс, водни боички(тях си избра), черпак, учебник по финанси, лекарски слушалки, вестник и другото вече не го помня......

# 10
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Честито!:multi:
Как го чакам и аз този момент, че да сваля някое и друго килце! Embarassed

# 11
  • Мнения: 2 609
Честити ходещи крачета  Hands Clap
Много да бягате и по-малко да падате. smile3539

# 12
  • Мнения: 1 464
Честити крачета и от нас!

# 13
  • Мнения: 7 106
Честити ходещи крачета на Хриси! Grinning

За прощапулника съвет не мога да дам, защото и на нас ни предстои. Моята госпожица е от мързеливите, дето предпочитат да лазят Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 352
Честити ходещи крачета. Пожелавам на малкото слънчице повече тичане и по-малко злополуки! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт