Глътна батерия,помагайте!

  • 3 018
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 774
Снощи 4 годишната ми дъщеря глътна батерия от телефончетата,тия малките.
Случвало ли ви си е ?Споделете опит,моля!
Притесняваме това,че е батерия,дали няма вредни окиси в нея newsm78

# 1
  • Мнения: 764
Ох,бягайте на лекар,струва ми се опасно!

# 2
успя ли да я изплюе? ако не е мисля че трябва да се извади оперативно! Не бива да стои там!

# 3
  • Мнения: 286
Снощи 4 годишната ми дъщеря глътна батерия от телефончетата,тия малките.
Случвало ли ви си е ?Споделете опит,моля!
Притесняваме това,че е батерия,дали няма вредни окиси в нея newsm78

Най-напред спокойно. Глътнахме батерия преди 2 месеца. Излезе на третия ден, верно окислена беше малко, но иначе нямаше други проблеми. Тука някъде из форума с търсачката виж какво съветват да се яде. Задай"глътна стотинка". Помня, че ядохме картофено пюре. Ходих на детски лекар тогава - каза, че щом не се е задавил, ще излезе, макар и бавно. Така и стана.
Иначе да водиш детето да му бъркат със сонда в стомаха и при това не е сигурно, че ще я извадят, мисля, че е прекалено голям стрес.
Щях да забравя - казаха ми, че тези батерии са добре капсуловани и затова не е толкова опасно.
И да не забравите да дебнете на гърнето.

# 4
  • Мнения: 774
Със сигурност я глътна.
Личната каза,че ще я изхвърли,и че няма нещо страшно.Тя твърди,че е опасна колкото 1 ст.
Да следя два дни,ако до тогава няма нещо ще и направят снимка.
На мен обаче хич не ми е спокойно Mr. Green
Bonita77 ,ще потърся!Благодаря  bouquet

# 5
  • Мнения: 286
Със сигурност я глътна.
Личната каза,че ще я изхвърли,и че няма нещо страшно.Тя твърди,че е опасна колкото 1 ст.
Да следя два дни,ако до тогава няма нещо ще и направят снимка.
На мен обаче хич не ми е спокойно Mr. Green
Bonita77 ,ще потърся!Благодаря  bouquet
То зависи от перисталтиката, но изчакай поне 3 дни, при нас беше така.

# 6
  • Мнения: 774
Bonita77 ,ти ме по успокой Laughing
Това което казваш съвпада с мнението на личната.Не че ни и вярвам,но на изпатили майки по вярвам.
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 346
Моята дъщеря глътна не една а 2 батерии миналата година..... първата изаака след един ден а втората след още един. При нас акото стана черно...

# 8
  • Мнения: 524
Не можеш ли да се консултираш и с друг лекар? Все пак са батерии. Моята малката е същата, все гледа да лапне нещо, в къщи съм прибрала всичко дребно и пак не съм спокойна. Дано всичко е наред при вас.

# 9
  • Мнения: 48
Нищо страшно няма,чакайте я в гърнето.И моята щерка и едно нейно приятелче са опитвали от този деликатес Laughing

# 10
  • Мнения: 774
Нищо страшно няма,чакайте я в гърнето.И моята щерка и едно нейно приятелче са опитвали от този деликатес Laughing
Така мисля да направя GrinningЩе ядем каши и ще чакаме два,три дни,а после пак ще се шашкам Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 820
чела сам че е хубаво да се следи за температура,и да се направи снимка,ако е нужно.И аз си мисля да я чакате в гърнето.Успех!Дано е по скоро че е много притеснително!

# 12
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте
Не вярвах че ще намеря нещо по темата.
Дъщеря ми преди един ден също глътна батерия от детски телефон-предполагам,тъй като не намерих едната батерия.
И незнаех какво да правя-тъй като не съм сигурна дали я е глътнала,но днес се изака и акото беше черно и съм почти сигурна къде е батерята.
Ще пробвам с картофено пюре.
Мислех да звъня на педиатърката, но мисля че препатили майки могат да ми помогнат по -добре.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Скоро от една тема за глътната монета четох, че е добре да се яде картофено пюре за да се изхвърли по лесно чуждото тяло.

# 14
  • Мнения: 774
Здравейте
Не вярвах че ще намеря нещо по темата.
Дъщеря ми преди един ден също глътна батерия от детски телефон-предполагам,тъй като не намерих едната батерия.
И незнаех какво да правя-тъй като не съм сигурна дали я е глътнала,но днес се изака и акото беше черно и съм почти сигурна къде е батерята.
Ще пробвам с картофено пюре.
Мислех да звъня на педиатърката, но мисля че препатили майки могат да ми помогнат по -добре.

Давай пюрето и по лека храна,повече млекца.Когато акото стане нормално и батерията ще излезе.
При нас това стана на втората вечер.

Общи условия

Активация на акаунт