от кога детска кухня?

  • 15 528
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Какво ви е мнението за детските кухни?Добре ли готвят?Моето бебе скоро става на 6 месеца и много се чудя дали да я запиша.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Мисля, че е твърде рано за кухня. По принцип приемат от 10 месеца, но според мен е по-добре да се изчака до навършване на 1 г. Нали на 6 месеца тепърва започваш да въвеждаш храни  Thinking.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
И аз мисля че е рано за кухня.Аз пробвах на 10 месеца но малката не ядеше храната и продължих да и готвя.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Кухнята в нашия град започва от 4 месеца,но аз записах дъщеря ми,когато беше на 10 месеца и то втора група PeaceАз съм доволна от кухнята и дъщеря ми хапва с кеф.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
В Бургас кухнята е от 9 м. и аз записах сина си тогава.Но на 6 смятам че е рано.Иначе за готвенето и на мен и на Велизар ни харесва храната  Simple Smile.Нямала съм проблеми и ми беше много удобно да взимам храна от там.Сега е на ясла, иначе щях да продължа с кухнята.

# 5
  • Мнения: 953
В София кухнята е от 10м. Дъщеря ми много харесва как готвят и си хапва с удоволствие. Много съм доволна.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На моя мушморок почнах да му взиман детска кухня когато стана на 9 м (ДК е частна и бях мн. доволна) Peace

# 7
  • Мнения: 3 216
аз сьм доволна от детската кухня. Не,че храната е разнообразна или пьк свьрхкачествена,но за 50 ст на ден 3 яденета си идваха перфектно. Пьк и не се занимаваш с готвене. Може сьбота и неделя да наваксваш с рибата примерно.

Но според мен детето ти е малко за детска кухня. ПОне 8-9 месеца.

# 8
  • Мнения: X
Аз лично съм много доволна от нашата кухня. Почнах да и вземам храна от годинка. Иначе ку8хнята е от 10 месеца.
Всичко зависи от това, на кква кухня ще попаднеш.

# 9
  • Мнения: 2 478
Моето дете е късно захранено и затова на кухня се записахме на 8 месеца.При нас ДК е от 6 месеца.Храната е вкусна и той с удоволствие я хапва.Кухнята е в голяма помощ на майката Hug

# 10
  • Мнения: 114
и според мен е рано за детска кухня.
въобще съм против нея. много по-спокойна съм когато аз готвя (не, че всичко е екологично чисто), но поне за хигиената съм сигурна. а и не отнема толкова много време и усилия.

# 11
  • Мнения: 1 931
И аз много съм доволна от кухнята. И Йони си хапваше и Маринка сега си похапва. От 10 месеца се записват тук. Но в различните населени места по различен начин се процедира. Примерно в Петрич дават от 6 месеца супичка и десерт и когато детето стане на 10 месеца се дават всички храни.  Ако е по старият метод захранено детето кисели се дават от към 5 месец ако не се лъжа, а супичките от към 5- 6 месец. Ако е захранено след 6 месец това е друг въпрос, но всеки трябва сам да си прецени спрямо това което му се предлага и детето си.
Щом авторката на темата пита значи си е захранила детенцето и при тях се дава на толкова малки деца супички и десертчета.
Щом детенцето е захранено и си яде такива неща, защо да не се запише на детска кухня.

# 12
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Mного е рано за детска кухня  Peace

# 13
  • Мнения: 537
Аз записах Вики на 1 година. В Севлиево по принцип има само държавна детска кухня, мисля, че имаше малка с 2 яденета,които са пасирани те са за около 7-8 месец, а голямата е от 1 до 3 години. Знам, че в по - големите градове има и от по рано, но 6 месеца е раничко. Иначе моята красавица вече много харесва манджите, те и на майка й харесват  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
В София кухнята започва от 10 мес,аз записах дъщеря си около годинката.Кухнята е държавна,засега всичко й харесва,доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт