Карнавални костюми, маски- откъде?

  • 28 019
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, интересувам се откъде мога да наема/купя карнавален костюм за 9-10 годишно дете?Или препратка към сайт кака да направя- честно казано, нямам много време с беба, но бих се постарала.Благодаря предварително Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 1 347
Много карнавални и парти неща (макар и не такива хубави и изпипани, като в горния сайт, но има костюми, маски, шапки...) съм виждала в "Джъмбо" (до "Билата" на бул. България). А иначе едно време и на нас с брат ми ни ги правеха сами нашите и самата подготовка за карнавалите беше много весела и пленяваща! Успех в подготовката и весело изкарване!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 044
Вчера купих каранавален костюм от магазина срущу парка Заимов. Май се казва "Карнавал". Но изборът не е особено голям. Аз купих костюм на войник, имаше "принц" и "спайдърмен". С това се изчерпва изборът за момчета на възрастта на моето-3-4г. Цените са от 40 до 80 лева

# 4
  • Мнения: 3 880
Или препратка към сайт кака да направя.....
Кажи като какво иска да се маскира детето, за да потърся, иначе е много обширно (аз не разбрах даже дали е за момче или момиче)

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
Или препратка към сайт кака да направя.....
Кажи като какво иска да се маскира детето, за да потърся, иначе е много обширно (аз не разбрах даже дали е за момче или момиче)

момче, на 9 години, може би е добре да предложа опции някакви...

# 6
  • Мнения: 18
Здравейте мамчета, моя син ще има тържество в детската градина за Пролетта! Той ще е МРАВКА, а пък аз не мога да открия нищо в нета за подобна роля или костюм! Ако някой може да даде идейка ще съм му много благодарна
 newsm17  newsm17  newsm17  newsm17  newsm17

# 7
  • София
  • Мнения: 604
И аз видях доста маски и карнавални костюми и аксесоари в Джамбо, на бул. България

# 8
  • София
  • Мнения: 604
irinabr , не може ли да се измисли нещо-направи си сам Simple SmileПримерно за главата коронка с очи на мравка, и някакви подходящи черни дрешки Thinking
виж и това-само като идея
http://www.dpi.qld.gov.au/images/Biosecurity_EnvironmentalPests/ … essFeisty-250.jpg

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
За Фашинга в дет. градина дъщеря ми поиска пеперуда.
В магазинче зад 4-то РПУ /на ул. М.Векилски/ й го ушиха за 2 дни и тя беше Пеперуда Simple Smile Имаше си боди, пола, крила, шапка...

Ако нямат костюма, но има дадеш малко време - ти шият каквото ти е нужно и си попълват колекцията. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 312
В Хиполенд има,но незнам нито цени,нито за каква възраст са.
Гледала съм там на Спайдърмен,Батман,пчеличка,фея...,сигурно и други има.

# 11
  • Мнения: 18
Благодаря Ви, ще проверя първо в Джъмбо, може и да се намери нещо, ако не - ще използваме фантазия newsm53

# 12
  • София
  • Мнения: 203
Казаха ми ,че има дрехи за карнавал в магазин "Маркови дрехи "- втора употреба в малката уличка с/у арменското у-ще ,успоредна на бул.Христо Ботев

# 13
  • Мнения: 18
Момичета, сега се сетих, някой виждал ли е ретро-пижами и нощници, смятам да заформя едно пижамено парти след месец в чест на мъжа ми, та реших да Ви попитам. За сега осигурих боне за него, но с нощницата очевидно се затруднявам. Аз си търся пижама в стил Луй VІ-ти...... ако имате идеййййки споделете ги с мен!
newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46   bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2 bigdance2

# 14
  • София
  • Мнения: 847
уфффф, моята щерка пък ще е врабче на пролетния празник, ще я пременя в кафява рокля, така по-разкроена, ама за главата нямам идеи, да не говорим за криле. Утре ще отскоча до Джъмбо.

Общи условия

Активация на акаунт