Предлагам Диферелин 3.75

  • 757
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета,
Разполагам с 3 ампули диферелин, които касата ми осигури със закъснение, когато вече  бях приключила лечението си. Искам да ги предоставя на друго нуждаещо се момиче на цена, значително по ниска  от аптечната. 

ina_090911@yahoo.com;
Тел 0888349133
Ина

# 1
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравей Ина,
дали все още имаш някакви останали ампули диферелин?
  bouquet

# 2
  • Мнения: 21
Не разбирам-получила си лекарствата безплатно и искаш да ги продадеш?!В случая цената е без значение.Това е некоректно!Ако съм разбрала правилно- лекарствата са от  някоя от програмите на здравната каса в България и са получени абсолютно безплатно.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Не разбирам-получила си лекарствата безплатно и искаш да ги продадеш?!В случая цената е без значение.Това е некоректно!Ако съм разбрала правилно- лекарствата са от  някоя от програмите на здравната каса в България и са получени абсолютно безплатно.
glace,доколкото разбирам  ina09 си е купувала преди това лекарството ,а може да не разполага с достатъчно финанси и да иска да си върне част от парите.
Има жени,които имат възможности ,но има и такива които вземат заеми и т.н.т.Ако е така не виждам нищо лошо в това да иска да си върне част от сумата.

Общи условия

Активация на акаунт