malkoto ni slance mnogo preharkva trqbva li da se pretesnqvam?

  • 416
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
zdraveite malkoto mi sakrovi6te e na 50 dena no mnogo preharkva konsoltirala sam se s doktorkata u6 kaza 4e edobre .zasega mu slagam samo fiziologi4en raztvor nqkoi mi kazaha da si vzema pompi4ka za nosleto,no neznam. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 121
vailet, пиши на кирилица, за да получиш повече отговори. С друг съвет не мога да помогна.

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бебето дави ли се често при кърмене? Излиза ли му мляко през нослето?
Обикновено това хъркане не е проблем - носните ходове на бебетата са много теснички и трудно се почистват. Физиологичният разтвор е достатъчен в повечето случаи.
Ако в допълнение към това хъркане бебето има обриви и гнойни пъпчици, е хубаво да се пусне един носен секрет за изследване за стафилококи (инфекцията се предава най-често в родилните отделения и много бебета си излизат с нея оттам).

# 3
  • Мнения: 39
Мерси за савета  не несе дави като суче и няма такива папки.А някой ползвал ли е помпичка за носле какво ще кажете за тях. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 502
Недей да го мъчиш с помпичка за нос,много е мъничко.Освен това можеш да му нараниш носната лигавица и да предизвикаш обратен ефект.Само по една капка физиологичен разтвор,ако много му се запушва нослето.Вероятно е от млякото,не са сополки. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт