Искам малко помощ :)

  • 1 473
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Сега разгледах всички диети от 1 до 20-та страница... обаче ми се вижда някак сложничко..  Blush аз искам да сваля само 5 най-много 6 кг.Кажете ми нещо лесничко... примерно ако пия чай с оцет преди ядене ще стане ли?Ако ям кисело мляко и плодове... абе де да знам и аз  Laughing айде чакам мнения и благодаря предварително  Wink
Ама нека да уточня че аз не съм "прасе" което не може да спре да яде  Laughing ям по 2-3 пъти на ден.. и имам чувството че всичко това ми е от хормоналните проблеми с които разполагам  Laughing  Wink

# 1
  • Мнения: 22 414
Тези хормонални проблеми понякога са много определящи за причините колко лесно можем да отслабнем, или напълнеем.

Най-лесното е да преминеш основно на зеленчуци и плодове за 2-3седмици. От време на време кисело мляко, месце.

# 2
  • Мнения: 1 168
Сега разгледах всички диети от 1 до 20-та страница... обаче ми се вижда някак сложничко..  Blush аз искам да сваля само 5 най-много 6 кг.Кажете ми нещо лесничко... примерно ако пия чай с оцет преди ядене ще стане ли?Ако ям кисело мляко и плодове... абе де да знам и аз  Laughing айде чакам мнения и благодаря предварително  Wink
Ама нека да уточня че аз не съм "прасе" което не може да спре да яде  Laughing ям по 2-3 пъти на ден.. и имам чувството че всичко това ми е от хормоналните проблеми с които разполагам  Laughing  Wink

Абсолютно същото исках да попитам, само че при мен става въпрос за 3-4кг. До скоро пиех Zarsena и в началото имаше ефект, но сякаш апетита ми се увеличи и я спрях. Преди съм пила кафе Vita Gold в комбинация с лек спорт(20-30 мин. велоаргометър) и бях много доволна 48-50кг. си ги поддържах. Сега искам да пробвам Vita Gold-таблетки. Някой пил ли ги е? Диети не пазя, ям всичко, но не съм и много лакома. А за оцета-знам, че помага, но дразни стомаха.

# 3
  • Мнения: 56
Сега разгледах всички диети от 1 до 20-та страница... обаче ми се вижда някак сложничко..  Blush аз искам да сваля само 5 най-много 6 кг.Кажете ми нещо лесничко... примерно ако пия чай с оцет преди ядене ще стане ли?Ако ям кисело мляко и плодове... абе де да знам и аз  Laughing айде чакам мнения и благодаря предварително  Wink
Ама нека да уточня че аз не съм "прасе" което не може да спре да яде  Laughing ям по 2-3 пъти на ден.. и имам чувството че всичко това ми е от хормоналните проблеми с които разполагам  Laughing  Wink
Ми нещо лесничко,
веднага след ядене се разходи на открито за половин час и не поемай никакви течности по време на ядене!Избягвай да се храниш на обяд между 11-13 часа и вечер между 23-01 часа!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 052
Ми нещо лесничко,
веднага след ядене се разходи на открито за половин час и не поемай никакви течности по време на ядене!Избягвай да се храниш на обяд между 11-13 часа и вечер между 23-01 часа!

Може ли малко повече инфо, моля.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
elisaveta__малко предложенийце  Wink може ли ?!
Пробвай да замениш оцета със сок от половин или цял лимон разреден с чаша вода  Peace

# 6
  • Мнения: 1 168
Ми нещо лесничко,
веднага след ядене се разходи на открито за половин час и не поемай никакви течности по време на ядене!Избягвай да се храниш на обяд между 11-13 часа и вечер между 23-01 часа!

Може ли малко повече инфо, моля.

Aз също бих искала да знам, моля Wink

# 7
  • Мнения: 37
И аз да дам малко акъл.Започни да  пиеш топла вода преди ядене .Не гореща!Сутрин на гладно трябва да е чашата вода с прясно изцеден сок от половин лимон.Сън задължително 8-9часа.За зеленчуците и плодовете знаеш.намали млякото и млечните продукти ,освен киселото мляко.И се погрижи редовно да ходиш на тоалетна.Simple Smile Успех!
 

# 8
  • Мнения: 910
И на мен ми стана интересно за часовете.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Каквото кажете това ще направя  Wink лимон,лимон... няма проблеми.Само да не е някакво зверско гладуване.Часовете....?Това за през ноща го знаех..ама от 11-13ч защо? newsm78   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ооо и до тоалетна не ходя много много  Sad Защо?Незнам  Laughing а пък това с топлата вода рано сутрин ми е най-гадното нещо  Sick направо ....... повдига ми се и това е  Sad  Sick пробвах преди и с лимон и с оцет ама... много ми е гадно още рано рано сутрин.То аз като си мия зъбите ми се повдига от топлата вода.. а пък какво ли остава да я пия  Sick
Ама ако няма друг начин ще я пия кво да правя  Sick  Wink   bouquet

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не мога да ви разбера бе хора що се мъчите с глад и оцет  newsm78

# 12
  • Мнения: 224
Сега разгледах всички диети от 1 до 20-та страница... обаче ми се вижда някак сложничко..  Blush аз искам да сваля само 5 най-много 6 кг.Кажете ми нещо лесничко... примерно ако пия чай с оцет преди ядене ще стане ли?Ако ям кисело мляко и плодове... абе де да знам и аз  Laughing айде чакам мнения и благодаря предварително  Wink
Ама нека да уточня че аз не съм "прасе" което не може да спре да яде  Laughing ям по 2-3 пъти на ден.. и имам чувството че всичко това ми е от хормоналните проблеми с които разполагам  Laughing  Wink

Абсолютно същото исках да попитам, само че при мен става въпрос за 3-4кг. До скоро пиех Zarsena и в началото имаше ефект, но сякаш апетита ми се увеличи и я спрях. Преди съм пила кафе Vita Gold в комбинация с лек спорт(20-30 мин. велоаргометър) и бях много доволна 48-50кг. си ги поддържах. Сега искам да пробвам Vita Gold-таблетки. Някой пил ли ги е? Диети не пазя, ям всичко, но не съм и много лакома. А за оцета-знам, че помага, но дразни стомаха.
пробвайте с това момичета
Необходимо е да вземете 2 кг. ананас и 1 литър неподсладен ананасов сок.
Ананаса се обелва и се разделя на 4 равни порции - закуска, обяд, следобедна закуска в 16.00 часа и вечеря. В течение на целия ден изпивате 1 литър неподсладен ананасов сок. Повече нищо не яжте и не пийте през деня. Планирайте си два разтоварващи дни в седмицата.
Ако тази диета ви се струва прекалено строга, може в рамките на деня да изядете 100 грама извара, 100 грама пилешко месо и малко ръжен хляб. За два дни ще отслабнете с два килограма, без да вредите на здравето си  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 168
Мерси petya -81 ще го имам в предвид Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз ще взема да пробвам... нищо че не обичам плод ананас... сока ми харесва много ама плода... не .. ама какво да са прави..  Blush  Laughing
Петя-81 мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт