Певарил крем

  • 11 826
  • 8
  •   1
Отговори
Искам да попитам дали Певарил крем и Гино Певарил крем са едно и също средство, защото одавна се лекувах от вагинални гъбички и си спомням, че ми бяха предписали Певарил или Гино-Певарил крем. Днес си купих Певарил и много ми пари и се уплаших да не съм объркала нещо крема.Извинявам се за глупавия въпрос. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 179
Едно и също са.Само,че Гино-певарил е предназначен за вагинална употреба.Щом си взела дерматичния,затова ти пари.

# 2
Едно и също са.Само,че Гино-певарил е предназначен за вагинална употреба.Щом си взела дерматичния,затова ти пари.
В такъв случай дали да продължавам да го ползвам?

# 3
  • Мнения: 179
Не.Вземи си вагиналния.Не случайно има 2 вида крем.

# 4
Само да добавя, че има и вагинални овули. Аз лично съм ползвала от 50 мг, които са 15 овули и съм доволна. Има и от 150 мг х 3 овули. Кремът ми се струва доста оцапващ  Confused
Най-добре питай лекар.

# 5
  • Мнения: 2 759
...Днес си купих Певарил и...
                     А защо го купи? Ако имаш някакви съмнения, най-добре иди на лекар! Ако наистина имаш гъби, може това кремче да не ги покрива точно тия, и те да си се развиват на спокойствие, докато ти мажеш ли, мажеш... Въпреки че точно това е сравнително широкоспектърно, доколкото помня  Thinking.
                    Каквото и да е - дано мине бързо   bouquet!

# 6
...Днес си купих Певарил и...
                     А защо го купи? Ако имаш някакви съмнения, най-добре иди на лекар! Ако наистина имаш гъби, може това кремче да не ги покрива точно тия, и те да си се развиват на спокойствие, докато ти мажеш ли, мажеш... Въпреки че точно това е сравнително широкоспектърно, доколкото помня  Thinking.
                    Каквото и да е - дано мине бързо   bouquet!
Аз преди време имах гъбички и ми направиха нужните изследвания и знам от кой вид са.Благодаря ви за отговорите, аз съм взела и глобули и отделно пия Низорал, след една седмица ще мога да отида на лекар и вярвам, че вече всичко ще е наред.

# 7
  • Мнения: 2 759
...след една седмица ще мога да отида на лекар и вярвам, че вече всичко ще е наред...
                    Успех   bouquet!

                   П.П. Нали знаеш, че трябва да изчакаш след последното хапче преди да отидеш на доктор?

# 8
  • Мнения: 179

 

                   

"...Аз преди време имах гъбички и ми направиха нужните изследвания и знам от кой вид са.Благодаря ви за отговорите, аз съм взела и глобули и отделно пия Низорал, след една седмица ще мога да отида на лекар и вярвам, че вече всичко ще е наред."

newsm10 Разбира се че ще бъде наред.И другия път си носи рецептата с теб,за да не стават грешки. Wink Успех и пиши!

Общи условия

Активация на акаунт