Откъсната бенка

  • 8 281
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Сестра ми имаше една малка бенка на врата, която се държеше на краче.Днес тя забелязала, че я няма,дори не може да види и петънце,следа от нея,за да се сети къде точно е била.Тя ще попита лекар,но аз се притесних да не би да се създаде проблем,знам ли...Някой да е имал подобна "загуба"....

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
От дерматоложката, която махна една моя бенка знам, че тези, които са на "краче" по принцип не са опасни. За всеки случай обаче, задължително на лекар!

# 2
  • Oslo
  • Мнения: 659
На мен пък ми се случи нещо много странно - огромна бенка, плоска, на краче, която имах от 10 години, изведнъж изчезна. Просто за седмица-две се смали и сега няма даже белег на мястото. Доволна съм, защото беше с диаметър 0.5 см, при това на едно много неподходящо място и адски ме дразнеше. Продължавам да се чудя обаче каква може да е причината.

Извинявам се на авторката, че използвам темата и така.....

# 3
  • Мнения: 673
 И аз имам такива "висящи" бенки. Наскоро ми се откъсна една на врата. Имах и една огромна под мишницата, която се чудех как да я опазя при бръснене. Изведнъж усетих ,че започна да ме боли, уголеми се и....се спука накрая. От нея изтече нещо кафяво. Първоначално се притесних, но после бях доволна ,че вече я няма. Не съм ходила на лекар. Дано да няма проблем...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Аз Бях порязала една бенка и много се притесних. Обадих се на личния ми лекар и той ми каза, че не е чак толкова опасно, но все пак да следя мястото. Ако не се зачерви или не реагира по никакъв начин, значи няма проблем.   bouquet

# 5
  • Мнения: 10
и аз имах една под мишницата и без да искам със самобрасна4ката  съм я зака4ила ....та се възпали  в на4алото и после ве4е я няма6е-дори не ли4еше къде е била-та ми се струва 4е не е 4ак толкова опсно

Общи условия

Активация на акаунт