От кои аптеки намирате най-голям избор на хомеопатични

  • 1 031
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Момичета, разглеждам темите, но не съм много вътре в нещата.  Peace

Искам да питам, от кои аптеки купувате лекарства.

Вчера обикалях за две рецепти.
След 3-4 аптеки, събрах нужния набор.
Остана ми сега да търся едно сиропче.

Днес пак обикалях, но не го намерих. Предлагаха ми само таблетки. В едната аптека уж го поръчаха, но се оказа, че нямало в склада.

Та търся добре заредени с хомеопатични аптеки, да знам занапред къде да търся.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Има една аптека на ул. Черковна там съм намирала в повечето случаи това, което ми трябва.

# 2
  • Мнения: 1 520
Ох, там бях. И уж да го поръчат, но после ми казаха, че го нямали в склада.

Някъде около Руски паметник ми казаха, че има няколко.
Ще ходя утре да търся.
Че от другата седмица, трябва да го почваме, а като гледам как се намира.  ooooh!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Веднъж ми се е налагало в София да търся хомеоп. лекарство, което не успях да открия в Пловдив, а имах път към София и без друго...И го намерих в хомеоп. аптека на ул. "Чаталджа" 13. Предполагам, че там може да се намери всичко от хомеоп. препарати. И ако там го няма, значи никъде го няма!  Peace

http://catalog.bg/company.php?company=3626

# 4
  • Мнения: 668
А в аптеката до Орлов мост пробва ли? Можеш и по телефона да попиташ дали ги имат.

# 5
  • Мнения: 1 520
Божке, тая на Виктор Юго е до нас точно, изобщо не съм се сетила, даже сега ми бяга от ума.

Мерси много. Понеделник ще ги проверя. Peace

# 6
  • Мнения: 19
има почти всичко в аптека "Орфеи" на Руски паметник, и в аптеките "Ремедиум"-на Графа, близо до Попа, също и на Шишман.

# 7
  • Мнения: 1 520
Днес ходих до всички изброени.
Никъде го няма този сироп.
Само до Орфей не отидох, казаха ми на другите места, че няма по складовете.

Предложиха ми на таблетки. Ще питам лекарката ни, и евентуално ще взема таблетки.

Много ви благодаря. Peace

# 8
В аптеката на ул.Чаталджа има всички хомеопат.продукти.Тя самата е хомеопатична аптека.Може дори да си поръчваш неща,които ги няма никъде.

Общи условия

Активация на акаунт