Имате ли вода в момента?

  • 1 517
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 604
Водата в нас спря преди малко, в свекърва ми в Слатина - също. Със Софийска вода въобще не мога да се свържа. Някой знае ли какъв е проблема и кога евентуално ще я пуснат?

# 1
  • Мнения: 4 916
Докладвам от Изток - вода има, с нормално налягане.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Орлов мост - има.

# 3
  • Мнения: 4 916
Водата в нас спря преди малко, в свекърва ми в Слатина - също. Със Софийска вода въобще не мога да се свържа. Някой знае ли какъв е проблема и кога евентуално ще я пуснат?

Телефонен център на "Софийска вода"

Тел. 812 21 21
(денонощно, без почивен ден)

Звъниш и питаш. Любезни са, отговарят дали е авария или планиран ремонт и кога е часа за пускане.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 545
Дружба 1 също има.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 604
Водата в нас спря преди малко, в свекърва ми в Слатина - също. Със Софийска вода въобще не мога да се свържа. Някой знае ли какъв е проблема и кога евентуално ще я пуснат?

Телефонен център на "Софийска вода"

Тел. 812 21 21
(денонощно, без почивен ден)

Звъниш и питаш. Любезни са, отговарят дали е авария или планиран ремонт и кога е часа за пускане.


Звъня на същия телефон от 30 минути сигурно вече и не мога да се свържа.

# 6
  • Мнения: 4 916
Поне знаеш, че си на прав път  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 342
В Лозенец няма от половин час някъде-а наближава време за къпане и съм се ошашкала,добре,че поне успях да му преваря вода.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 604
В Лозенец няма от половин час някъде-а наближава време за къпане и съм се ошашкала,добре,че поне успях да му преваря вода.
Да и аз съм в Лозенец.  Явно само при нас и в Слатина няма. Cry

# 9
  • Мнения: 4 585
В ЖК "Орел" има.

# 10
  • Мнения: 227
Да,имаме вода-Бургас,к-с "М.Рудник". Wink

# 11
  • Мнения: 25 441
Имаме, да. След няколко часа ще я спрат, както всяка нощ. Чаааааак до сутрииииинтаааааа...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 916
За Добрич и Бургас разбрахме, очакваме включване и от други градове, първо областните моля...  Rolling Eyes Како Сийке, ти от областен град ли докладваш, а? Или пререди някого?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 415
Има огромен пробив на тръба на кръстовището на Сребърна и Черни връх при Хладилника, може от това да е, не знам за къде става дума. Минах преди 1 час от там, тъкмо идваше багер да копе - от големите. И две коли на Софийска вода имаше.

# 14
  • Мнения: 25 441
Како Сийке, ти от областен град ли докладваш, а? Или пререди някого?

Че де да го знам?  Стара Загора к'ъв беше?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт