кога да заведем бебето на ортопед?

  • 4 424
  • 42
  •   1
Отговори
ние  сме  на  6 и пол  .,кога    да  заведа сина  си  на   ортопед  нашият   лекар  не  ни  е  казал
но  аз  се  притеснявам   коя  болница ще  ни  препоръчате

# 1
  • Мнения: 984
първия преглед е до 3 мес., аз съм ходила при Драганов, но и от клиниката в Горна баня са доволни

# 2
  • Мнения: 789
На 6 и пол. месеца предполагам....?
Ние водихме Ива като беше на 2 месеца в ортопедичната клиника в Горна баня. Казаха, че на 6 като стане трябва пак да идем, но педиатърката каза, че като нямало проблем, нямало смисъл.
Прегледа е с направление.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Хм, такова.... най-добре е на ортопед да се ходи веднага след раждането. Независимо какво казват педиатрите.

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз водих дъщеря ми на 1 месец.

# 5
  • Мнения: 135
Мисля, че до 4 месеца гледат на ултразвук, а след това на рентген. Ако имат някакви съмнения, естествено. В Горна баня са много добри. А идеалната възраст за преглед е 6 седмици, така ни каза ортопедът.

# 6
  • Мнения: 729
Аз водих дъщеря ми на 1 месец.
  Аз също.И после на 6 м.

# 7
  • Мнения: 653
Хм, такова.... най-добре е на ортопед да се ходи веднага след раждането. Независимо какво казват педиатрите.
точно така, според ортопедите - до края на първия месец, после на около 6-7 месеца

# 8
  • Мнения: 1 183
На ортопед се ходи задължително до първия месец,а после ходихме когато беше на 4 месеца  Peace

# 9
  • Мнения: 5 393
До края на 1вия месец е препоръчително да се отиде.Колкото по-рано се установи евентуален проблем, толкова по-бързо ще се отстрани. Аз заведох Иво при Драганов на 1м, и след това на 6м.

# 10
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз водих дъщеря ми на 1 месец.
и аз Peace

# 11
  • Мнения: 63
Колкото по-рано толкова по-добре; от родилното право в горна баня
Ако има проблеми, то лекар може да ги хване и без уред до към 7-мия ден (краче с луксация например ще щрака в този период, но после утихва)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 504
Ние ходихме на 2 месеца при това с направление, педито ни го даде, полага ти се..незнам защо не са ви пратили досега. Драганов във Военна болница...лично аз съм доволна. Каза, че е хубаво на годинка пак да се прегледа детето.

# 13
  • Мнения: 7 474
Веднага след раждането Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 587
През първия месец педиатърката ни издаде направление и го заведохме.

Общи условия

Активация на акаунт