Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 34 091
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333


Добре дошли всички в седмата ни турска темичка! Нека тук се съберем на сладък мухаббет и да обсъдим всичко за страната!



Старите теми:  
1
  2
  3
  4
  5
  6

# 1
  • Мнения: 6 243
Добро утро момичета от слънчева Варна.   Flutter Hug
А за нас няма ли "Добро утро"?
Всъщност, на мен вече ми е "Добър ден" - с тия ранобудни деца, които почнаха да крещят още преди два часа и половина.

# 2
  • Мнения: 333
Добро утро или добър ден отново и в новата ни тема (градина)   Party

Слагам на бързо сутрешното кафенце, а после бз  и ще ви сложи и закуската.  Hug  bouquet



Диляра си прекарвала чудесно в Истанбул...скоро ще е сред нас и аз очаквам хубави новини от нея.  Flutter

П.С. Между другото някой знае ли нещо за Кападокя. Често се сещам да напишем нещо и за Кападокя и Пери баджаларъ. Даже онзи ден ме попитаха арабските мами.  Simple Smile

До по-късно момичета! Лек ден на всички!  Hug

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 10:24 от desert princess

# 3
  • Мнения: 11 747
Ехоо, хоп да се намърдам и аз! Grinning

# 4
  • Мнения: 418
Здр народе Wink
Едва сега се излюпвам както обехстах ..... Екс, така било хубаво да спиш до 12 .... хсет се възползвам максимално тази седмция ......


Лека закусчица ....   Hug  bouquet

http://www.fair-wind.com/p7hg_img_2/fullsize/food_winner_fs.jpg

ps: Cunki, nie poteglyame navan sled chas Simple Smile do po=kasno lrasori  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 558
Здравейте,дами!И аз да се включа към хубавата ви темичка!До сега не се бях завъртала в чужбинската тема и като открих че има тема за Турция ми стана много приятно!Надявам се и вие да ме приемете сред вас, ne de olsa misafirperverlik bizim kanımızda var!

# 6
  • Мнения: 11 747
Здравей, Снеж! Добре дошла!

Разкажи къде живееш и други такива работи.
Не пиши на турски - правилата на форума забраняват да се пише на чужди езици, вече имаше проблеми с това.
Поздрави! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 558
Предположих, че не е правилно, но видях че и преди това е писано, както и да е,аз съм в България,в Хасково, но със съпруга ми и двамата сме завършили висшето си образование в Турция, дълбоко в Анадола - в Коня.

# 8
  • Мнения: 1 243
Ехооо .Здравейте и от мен!
Лелеее всички колко сте ранобудни,чак срам ме хваща! Embarassed
Разходка страхотна спретнахме в Морската градина!мирише ми на пролетттт В парка е страхотно-хвърчат пеперудки,бягат катерички,деца се гонят ,а някои майки и в истерия изпаднаха  JoyСега дребчо спи като къпан!
Снеж добре дошла! Hug
Хубаво ще е ако някой разкаже нещо за Кападокия-Аз само за ехскурзии си мисля-и до там ще стигна някой ден!
Dilqrakaех ех ех късмет си има момичето-и времето е снея!А ние тук чакаме да се върне и да разказва за романтичен Истанбул!
Desert princes благодарсо за темичката -страхотна дружинка се заформихме и ти си ни "виновницата" Hug
Айде лек ден за сега!Аз отив да кърша снага !днес е ден за танци!

# 9
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
  bouquet За новата темичка!
ДжорджиНяма ли да можеш да се освободиш от урока?
За пътя, наистина от Таксим, от Междекьой и от Бакъркьой има автобуси за Бейликдюзу. Качвате се и слизате  newsm78  Laughing не знам как се казва спирката. Преди имаше магазин Косова, а сега е Özlem. Тези дни ще я разуча, аз тази спирка!  Peace
olgarita какво наготви от турската кухня. Онзи ден те мярнах!  Wink  И ти сипоканена и всички от България!  Hug
kaigi  големи премеждия сте имали! Гечмиш олсун!   bouquet
tsve_te Селин е по-голяма от Мелис с 1 ден, 1 час и 10 минути. Но Мелис ни изпреварва във всичко до миналата седмица.   Joy Ей, много я обичам тази Морска градина и зимата я обхождах!
Снеж Добре дошла! Най-хубавия сос от нар се прави в Коня!  Peace
БЗ добре си си! Много весело да си изкарате с маминка и Дилара!  Hug
Докато се разпиша и то станало вечер, но ние цял ден скиторихме навън, беше страхотно време! Хайде лека вечер от нас!  Hug   bouquet  Hug

# 10
  • Измир
  • Мнения: 635
Хубаво заглавИе!   bouquet

ДрИзе, чудех се за Искендер кебепа, но го оставИх за утре Peace

Добре дошла Снеж  Hug

ОтИвам да къпя Севето И после ще допИша!

# 11
  • Мнения: 168
Мистик, какъв късмет, на моята дъщеря приятеля е от Ескишехир и ако се оженят ще пътуваме заедно натам. Ти към ваще, аз към нея.

# 12
  • Мнения: 418
Привет пак момичета  Laughing

Добре дошла  на  Снеж   bouquet
 
Дризе Heart Eyes Heart Eyes мислим др. седмица да ти звъннем да се видим , и да ни поkaжеш вашия пазар става ли Simple Smile ...а помежду др. днес бях навън с едно др. момиче, което си позволих да поканя към нашата групичка ...може би ще дойде на 8ми март .... има момиченце на 4g  , тя от Кърджали, но е омъжена тук, но нямат интернет вкъщи ....Става ли да я доведа и нея Simple Smile Тя обеща рушвет от хранително естество Simple Smile

Цвете - хубаво бе времето и днес тук ... пролетта си е др. нещо ....има нещо магическо във въздуха ... хоарата бяха наизлезли навън като гyшери на слънце,навалица , лудница, но на мен ми харесва ми ....зарежда ме с енергия Simple Smile

Олгарита - радвам се, че си сред нас Simple Smile Детенцето ти е толкоз сладко ,,,, с тези сини очички пупупуу  Hug

Шенай - идваш ли на 8ми .... Whistling

Къде сте останалите ....явно хубавото време ви понася добре  Hug


До утре красоти Simple Smile

Лека вечер ....

http://www.keratonjimbaranresort.com/photos/romantic-dinner.jpg


 Laughing Heart Eyes Hug Peace  bouquet




# 13
  • Мнения: 168
Аз дойдох в Турция през 1993 година с мъж и две малки деца, сещате се какво е.  Родителите ми, сестра ми и брат ми вече бяха дошли в Турция през 1989г. и се бяха наредили доста добре за четири години. Настанихме се първоначално в едно отвратително жилище в Измит, където живееха и моите роднини, но в те бяха в по-хубав квартал.Около шест месеца живяхме там, най-черните месеци в живота ми. После се преместихме в Карамюрсел, успокоих се, наредих си живота, децата порастнаха. Най-напред  работех все странни и нископлатени работи. В Измит работих в Хаят, после работих в една пекарня, работила съм и в обществена пералня.
  Вече съм гьоревли в пощата в едно съседно градче.  А щерката както не си хвана нищо в Мароко, може да стана ескишехирска тъща #Cussing out

# 14
  • Мнения: 168
бз, чакай да питам, защото не знам дали нямаме ангажименти, това в коя част на денонощието се предвижда да  бъде? дризе, мерси за гостоприемството още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт