Край:(

  • 513
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Момичета приключвам с кърменето Sad
Вече пробвах всичко, ядох какво ли не, пих какво ли не, кърмих през два часа, единственото , което пропуснах е да спя с бебка в едно легло и да я будя , за да я кърмя нощем.Това не искам да го правя.Но всичко друго, което е споменавано тук като средство за увеличаване на лактацията го пробвах. Вече съвсем пресъхнах и реших да се откажа.
Следващият път ще съм по-подготвена и надявам се ще кърмя по-дълго.
Поздрави на всички:)

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Fighty, малко ми е мъчно, че така свършва одисеята ви. Но щом си взела решението - то е най-добро за теб и за бебе!
Желая ви много радостни мигове и гушкане! Heart Eyes

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Поздравления за това,че сте се кърмили цели 7 месеца и отгоре - никак не е малко,особено пък с такива притеснения Grinning И нали няма да ни напуснеш само защото сте спрели Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами Fighty, желая успех на малкото момиче в света на големите всеядни хора:mrgreen: А на тебе - пълноценно да се насладиш на липсата на претенции към собствените ти гърди Laughing
И пак да идваш, ей Heart Eyes

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Много майки биха ти завидели, че си успяла да кърмиш 7 месеца.
Бъди горда с това което си, не съжалявай и не се обвинявай.
А следващият път (пожелавам ти да е по-скоро) със сигурност ще си много по-уверена и проблемите ще се решават по-лесно.
Повярвай ми, говоря от личен опит Wink  
Поздрави! Grinning

# 5
  • Мнения: 2 784
ПОЗДРАВИ И НА ТЕБ -ТИ СИ БОРЕЦ И ПОЛОВИНА!!!То е божа работа-след като си направила всичко необходимо,не се обвинявай и тревожи.7 месеца са си много време,някои и 7 дни не кърмят,при все че имат кърма.Бъдете здрави и ти,и малкия бозайник!!! newsm51

# 6
  • Мнения: 249
Браво на теб Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Дано и ние с бебката успеем да се кърмим поне толкова, колокото ти! ... Наистина масово вече ( това е мое лично мнение) повечето майки не кърмят..., или не ги интересува докога ще го правят... Sad  Sad  От десетината майки, с които се познавам от болницата нито една не кърми. Половината ото тях пиха хапчета за спиране още преди да им беше тръгнала кърмата... Няколоко от тях кърмиха първия месец ( дори не и целия) и казаха, че нямат повече... и край... Останалите просто си намериха причина да не кърмят - не им се занимава да стоят непрекъснато до бебчо, а искат и личен живот.... "Разни хора-разни идеали!" .... така, че няма за какво да се самообвиняваш, а се ГОРДЕЙ , че си кърмила толкова дълго smile3501  smile3501  smile3501

# 7
  • Мнения: 8 460
Браво на теб!Направила си най-доброто за детенце! GrinningСамо не се упреквай че спираш да кърмиш!Желая ти успех в захранването!

# 8
  • Мнения: 565
Благодаря на всички за милите думи:)
 Heart Eyes Може би сте прави -трябва да се гордея , че не се дадох на баби и педиатри, които ме караха да захранвам на 2-3месеца, че се преборих с лактационните кризи и маститите, когато всички ми казваха "еее, какво толкова , два месеца и половина кърмене е достатъчно" Hands Fist  Благодаря ви още веднъж за подкрепата, а наистина се надявам че втория път ще съм по-добра.Пък за третия да не говорим Laughing

Общи условия

Активация на акаунт