А какво ще кажете за новата песен на Невена Цонева??- просто велика

  • 3 209
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475

http://vbox7.com/play:1a3db50c 

........страхотна, невероятна, нямам думи просто, скоро не е излизала толкова хубава българска песен и един невероятен глас на Невена, напомня ми незнам защо на онези наши велики български певици и техните песни и по-специално на Лили Иванова , които винаги ще бъдат вечни в нашите сърца, пожелавам и да я надмине, тя има голам талант! Тази песен е точно такава, страхотна!!! Слушам я сигурно за 50-ти път тази вечер и не мога да спра да я слушам и всеки път продължавям да настръхвам!! Peace Hug  bouquet  newsm10 newsm51 newsm74

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Пълна боза!
Не ми харесва.
Надявам се да не отиде на Евровизия.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Песента е невероятна! Невероятна е и Невена! Текстът е много, много силен и е писан от Ваня Щерева! Браво и на нея! Клипът също е страхотен - семпъл и в същото време отразяващ много добре емоцията на песента!  Peace Песента участва на Евровизия - стискам палци на Невена, макар, че не ми се вижда най-подходящата за целта.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
Песента не е нищо особено. А и Невена ми е страшно антипатична, но разграничавайки се от това - не бих казала, че музиката или текста ме грабнаха.

# 4
  • Мнения: 216
Не ми харесва особено

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Хубава песен, но изпълнението наживо беше ужасно.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не ми харесва особено

И на мен също

# 7
  • Мнения: 459
Песента е невероятна! Невероятна е и Невена! Текстът е много, много силен и е писан от Ваня Щерева! Браво и на нея! Клипът също е страхотен - семпъл и в същото време отразяващ много добре емоцията на песента!  Peace Песента участва на Евровизия - стискам палци на Невена, макар, че не ми се вижда най-подходящата за целта.

Моето мнение е същото Peace

# 8
  • Мнения: 1 775
И аз се присъединявам. Не знам защо, но не ме грабна изобщо.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 371
Хубава песен, но изпълнението наживо беше ужасно.
Peace

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз я харесвам много, и Невена и песента. Всъщност първата и наистина хубава песен. Текста не е нищо особено, малко по на чалга бие, но явно не им се получава писането на текстове на нейните текстописци (тоест Руши и Ваня Щерева).

# 11
  • Мнения: 409
Не ми харесва особено
Моето мнение е същото.

# 12
  • Мнения: 1 734
нищо особено не виждам, не бих я слушала втори път.
и самата невена не ми харесва

# 13
  • Мнения: 1 312
Безлична,незабележима за мен...
2 пъти я слушах-сега не мога да се сетя нищо от нея,че да си я запея...

# 14
  • Мнения: 2 401
Божеееее каква тъпня  ooooh!.  Пълен и тотален провал, ако това отиде на Евровизия.
А би било толкова хубаво след фурора предизвикан от Елица и Стунджи,  друга стойностна песен да поеме щафетата.

Общи условия

Активация на акаунт