Великден в Турция

  • 807
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 327
 Смятаме за Великден да ходим в Турция става ли за плаж по това време?Знам ,4е темата не е за тук но не можах да я пусна в пътуващия форум,за което се извинявам.Благодаря Ви предварително!

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 22:00 от еими

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по беликден и в турция е хладно ...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 833
Еими, оправи си заглавието.

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 351
Еими, оправи си заглавието.

  Laughing Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееее, какво ще правиш на Великден, ако го перифразирах правилно
в Турция.
Аллах сигурно няма да възкръсне.
Стой си в православна България, пък след това...

# 5
  • Мнения: 232
Зависи в коя част на Турция ще ходиш.В Анталия например е топло и приятно.В Истанбул времето е като при нас.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
да бъдеш на този християнски празник в турция на мен малко не ми се връзва. въпрос на личен избор.

# 7
  • Мнения: 533
да бъдеш на този християнски празник в турция на мен малко не ми се връзва. въпрос на личен избор.

На същото мнение съм. Ходи в гръцко Peace

# 8
  • Мнения: 636
Че може момичето да е мюсюлманка и просто да е решила да ползва почивните дни за моренце. За моренце обаче май ще е раничко дори и в Турско Peace Ето повечко инфо за времето там Simple Smile
http://www.alfatour.bg/info/antaly.htm

# 9
  • Мнения: 34
Ходила съм за Великден в Истанбул. Беше по-топло от тук, а там се намира и Вселенската патриаршия, така че и за християни е оправдано да се ходи там. Половин Гърция се беше изсипала да види патриарха. Весело изкарване Peace

# 10
  • Мнения: 1 030
Определено е по-топло, отколкото тук. Водата обаче е все още студена. Иначе, за плаж става в Анталия, Мармарис, но за къпане аз лично не бих се пробвала, макар че много хора го правят. В Истанбул винаги е доста по-топло от Бг, макар че е близо Peace

# 11
  • Мнения: 327
просто искаме за по4ивните дни да забегнем някаде на по топло

Общи условия

Активация на акаунт