Мусагеница - радиация, извънземни или какво?

  • 2 768
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Преди малко гледах репортаж по бтв за мусагеница - как заради някакво странно лъчeние хората до един блок в мусагеница не могат да си отключат колите напоследък - изказваха се съмнения за радиация идваща от близкия строеж, за извънземни, за странни радио вълни... По една случайност живея в момента на метри от конкретния блок, а набедения строеж ще е бъдещия ми дом за следващите поне 10-на години, та ми е доста странно и притеснено, а в интернет няма и дума по случая, нито в друга телевизия дадоха подобен репортаж по темата.
Та какво мислите, че е - радиация от строежа, извънземни или изфабрикувана новина? Sick

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 20:12 от hellside11

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 844
По съм склонна да вярвам на теорията за радиовълните, отколкото на другите 2.
Явно има някакво смущение, ама чак пък извънземни  Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 8 999
Категорично са извънземни! Знам им аз мръсните душици.

# 3
  • Мнения: 25 447
Мамица ли видях на репортажа или ме лъжат очите?  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 642
Аз пък преди малко видях много странен лъч в небето... По-точно петно, което се лута ту наляво, ту надясно в небето с бърза скорост. С мъжът ми и детето се прибирахме по Околовръстното и около Горубляне и го видяхме. Детето каза, че му прилича на космически кораб. Но не мога да определя дали е над Мусагеница точно... Simple Smile Възможно е да е някакъв прожектор дето да свети в небето. newsm78

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Преди малко гледах репортаж по бтв за мусагеница - как заради някакво странно лъчeние хората до един блок в мусагеница не могат да си отключат колите напоследък - изказваха се съмнения за радиация идваща от близкия строеж, за извънземни, за странни радио вълни... По една случайност живея в момента на метри от конкретния блок, а набедения строеж ще е бъдещия ми дом за следващите поне 10-на години, та ми е доста странно и притеснено, а в интернет няма и дума по случая, нито в друга телевизия дадоха подобен репортаж по темата.
Та какво мислите, че е - радиация от строежа, извънземни или изфабрикувана новина? Sick
Ами да ти кажа честно като гледах как го строят този блок,бъдещият ти имам в предвид все си мисля че това ще е най-малкия проблем Tired

# 6
  • Мнения: 6 167
хората до един блок в мусагеница не могат да си отключат колите напоследък

да опитат с GSM-ите си да ги отключат.   hahaha

# 7
  • Мнения: 17 546
Аз пък преди малко видях много странен лъч в небето... По-точно петно, което се лута ту наляво, ту надясно в небето с бърза скорост. С мъжът ми и детето се прибирахме по Околовръстното и около Горубляне и го видяхме. Детето каза, че му прилича на космически кораб. Но не мога да определя дали е над Мусагеница точно... Simple Smile Възможно е да е някакъв прожектор дето да свети в небето. newsm78

Ще се скъсам от смях с това петно. Колежките ми една вечер търчали като луди да гледат извънземни hahaha като го видяли. Това е сонда за плътност на облаците, от ХМС.


ПП: А как така не могат да си отключат колите? Какво им пречи?

# 8
  • София
  • Мнения: 642

Ще се скъсам от смях с това петно. Колежките ми една вечер търчали като луди да гледат извънземни hahaha като го видяли. Това е сонда за плътност на облаците, от ХМС.


ПП: А как така не могат да си отключат колите? Какво им пречи?

Уфф, успокои ме    Simple Smile
Сега поне ще спя спокойно, че няма някое извънземно да ми дръпне завивката посред нощ. Или да ми се разхожда по терасата  Joy

# 9
  • Мнения: 1 058
Ауу нападат ни извънземни hahaha.

# 10
  • Мнения: 93
Аз пък преди малко видях много странен лъч в небето... По-точно петно, което се лута ту наляво, ту надясно в небето с бърза скорост. С мъжът ми и детето се прибирахме по Околовръстното и около Горубляне и го видяхме. Детето каза, че му прилича на космически кораб. Но не мога да определя дали е над Мусагеница точно... Simple Smile Възможно е да е някакъв прожектор дето да свети в небето. newsm78

Ще се скъсам от смях с това петно. Колежките ми една вечер търчали като луди да гледат извънземни hahaha като го видяли. Това е сонда за плътност на облаците, от ХМС.


ПП: А как така не могат да си отключат колите? Какво им пречи?

Ами просто всички дистанционни отказват - нито можеш да отключиш нито да заключиш колата, демонстрираха го. И то всички коли - от джипове до откровени трошки, всички за даден период от време.
А Juliana защо да ми е най-малкия проблем блока? Аз съм в западната част, която принципно е на други строители макар че изглежда едно цяло с останалото, блока се строи доста бавно - вече са 5 месеца в преизпълнение, а етаж от него ще е на собственика на фирмата така че се предполага, че го строят по съвестно. Но какво му е лошото?

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък преди малко видях много странен лъч в небето... По-точно петно, което се лута ту наляво, ту надясно в небето с бърза скорост. С мъжът ми и детето се прибирахме по Околовръстното и около Горубляне и го видяхме. Детето каза, че му прилича на космически кораб. Но не мога да определя дали е над Мусагеница точно... Simple Smile Възможно е да е някакъв прожектор дето да свети в небето. newsm78

 hahaha
Не е космически кораб, освен ако не кръжи всяка вечер, защото от терасата си го наблюдавам всяка вечер.
Аз съм в Дървеница, но го виждам някак отдалеч, откъм Младост, не ми се струва да е над Мусагеница.
И мен ме заинтригува репортажът, защото дребната ходи на градина в Мусагеница  Thinking

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
как сийке не те лъжат очите
мамица е Simple Smile

# 13
  • Мнения: 17 546
Ами просто всички дистанционни отказват - нито можеш да отключиш нито да заключиш колата, демонстрираха го. И то всички коли - от джипове до откровени трошки, всички за даден период от време.
Кой № блок е това? Приятелката ми живее в Мусагеница и до сега нямат нито подобни оплаквания, нито са чули за това!

# 14
  • Мнения: 4 176
Аз бях. И това за извънземните беше в отговор на тъпия шофьор на камиона, че си измисляме и не е вярно. Рабира се така е показано все едно наистина вярвам с летящи чинии  #Crazy
Доста изнервени бяхме. 2 дена не можем да си ползваме колите когато решим.
Много ясно, че идва от камиона и са някакви вълни, но идеята е дали са вредни?
Ето аз например имам устройство за фаровете като врътна ключа да се палят сами. изгоряло е. Може да е случайност, но точно днес е изгоряло и на руското посолство ме спряха полицаи, че не съм си включила фаровете....Съвпадение е , че и смс-и не можехме да пращаме. Мен ме интересува това може ли да е вредно за нас. Иначе дреме ми за тъпия строеж и камион.

Общи условия

Активация на акаунт