фирма за мебели по поръчка

  • 13 230
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
След многото хубави идейки за антре тук, в този форум ми трябва фирма, която да изпълни това, което си харесах.

Ако сте доволни от качество и обслужване от такива, ще съм ви благодарна ако дадете координати, може и на лични, за да не бъде реклама


Благодаря!


# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
у нас всичка мъжо си прави - прозорци, врати, мебели.......Laughing
Даже спалнята му я нарисувах, изчисли ми плоскости работи и ги поръчахме, сглобяването елементарно.
Успех с ремонта Peace

# 2
  • Мнения: 721
Записвам се да следя темата - хайде да не е на лични, че фирмите от които аз съм поръчвала по проект са само за черния списък  Laughing Laughing Laughing Затова предпочитам да си купувам вече готови модули.

# 3
  • Мнения: 1 006
И аз ще следя
 Peace

# 4
  • Мнения: 451
http://www.perfekt3.hit.bg/

Специализирани са по принцип с изработката на кухни , но правят всякaкви мебели по поръчка  Peace

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 19:41 от Mama Pisana

# 5
  • Банкя
  • Мнения: 823
Заради преустрояването на апартамента и ограниченото пространство не можех да взема готови мебели, които да са така конструирани, че да ми вършат работа. Затова си поръчах кухнята, а след това и спалнята, гардероба, секцията в хола и мебелите в коридора в "ХОП мебели". Трапезната маса със столовете също купих от тях. Много съм доволна и от проектирането, и от монтажа. Миналата година по това време все още чертаеха на ръка, но сега като гледам сайта им, явно имат и компютърна програма. Даже си открих кухнята Mr. Green Иначе изглежда така, така и така. Само да отбележа, че в "Лабиринт" ми я оферираха с 2000лв отгоре Rolling Eyes

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 191
И аз ще следя темата Peace
Заради преустрояването на апартамента и ограниченото пространство не можех да взема готови мебели, които да са така конструирани, че да ми вършат работа. Затова си поръчах кухнята, а след това и спалнята, гардероба, секцията в хола и мебелите в коридора в "ХОП мебели". Трапезната маса със столовете също купих от тях. Много съм доволна и от проектирането, и от монтажа. Миналата година по това време все още чертаеха на ръка, но сега като гледам сайта им, явно имат и компютърна програма. Даже си открих кухнята Mr. Green Иначе изглежда така, така и така. Само да отбележа, че в "Лабиринт" ми я оферираха с 2000лв отгоре Rolling Eyes
Благодаря за координатите Hug. Би ли ми казала дали става бързо( в смисъл за около месец) - трябва ми спален комплект ( спалня и гардероб ), хол ( диван и секция - може и без нея) и вграден гардероб Simple Smile? Реших преди бебо да сменя някои неща, макар, че са ми почти нови мебелите Simple Smile!

# 8
  • Банкя
  • Мнения: 823
Миналата година срокът беше 20 работни дни и си го спазваха - аз поръчвах там 4 различни неща ппез определен период от време и всичко стана навреме. Даже мисля тези дни, ако ми остане време, да отида да си поръчам още един шкаф за хола. След това ще пиша за по-скорошни впечатления. Peace

# 9
  • Мнения: 1 058
Записвам се и аз да следя темата.

# 10
  • Мнения: 1 006
Моля, споделете, ако имате впечатлеия от работата на фирма Мария ММ  - Пловдив?

# 11
  • София
  • Мнения: 11 658
Препоръчаха ми Севрол.Някакви отзиви за тях?

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 12:42 от Ali&Meli

# 12
  • Мнения: 97
аз също съм доволна от мебелите на "Хоп" - поръчвах при тях миналата година и мисля за новото жилище пак там да се отправя Joy. Не са лоши, пък и цените са поносими. Сега им разгледах сайта и виждам, че доста са си обновили нещата. Харесах си един проект за кухня в червено, но имам още време докато стигна до поръчката Laughing

# 13
  • Мнения: 91
свекър ми държи такава фирма и съм сигурна че прави обзавеждане за кухни по поръчка,детски стаи също,единствено не работи с дърво ето адреса www.rivasound-furniture.com

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 13:44 от mirenceto

# 14
  • Мнения: 167
Препоръчайте някоя фирма за Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт