По какво си личат развалени точени кори

  • 4 435
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Тъй като стана късно вече да готвя, реших да взема точени кори и за вечеря да направя баница. Току що я сложих да се пече. Но ме жегна срокът на годност: при 2/6 градуса - 01.03.08; 15 градуса - 21.02.08; при -18 градуса 01.08.08. Което ще рече, че ако не са били в хладилник вече не са в срок на годност. Стори ми се че ги извадиха в хладилник, но като ги приготвях не ми се видяха студени. Може и да се вманиачавам вече, но малката и тя ще хапва и май ме хвана страх. пък не миришеха на лошо или нищо подобно.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Мухлясват.

# 2
  • Мнения: 7 474
Да, мухлясват  Peace

# 3
  • Мнения: 1 520
Да, мухлясват и леко понамирисват. Peace

# 4
  • Мнения: 1 802
Мухлясват. Но аз във магазина не мога да разбера дали са мухлясали  Rolling Eyes у дома вече като ги разгърна и от вътрешната страна на корите се вижда, но отвън по нищо не личи. Поне аз не забелязвам...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 864
Купувала съм мухлясали точени кори. Оплаках се директно на производителя.

# 6
  • Мнения: 162
то производителят не е виновен, а в магазина не са ги съхранявали както трябва или не  са видяли че е изтекъл срока. Tan-  не се притесняваи- аз съм купувала кори с изтелък срок на годност и след като не са мухлясали им няма нищо.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Божеее, за сефте чувам че се развалят точени кори  Shocked Ама то е логично де, аз винаги гледам срок на годност, досега не ми се е случвало да взема мухлясали кори  ooooh!
Логично е да са като хляба, прави сте - да мухлясват и намирисват на кисело. Макар че още помня едновремешния хлеб не мухлясваше, а изсъхваше и ставаше твърд като камък, а сегашния мухлясва за 3-4 дни, вече се налага да го държа в хладилник  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 4 864
то производителят не е виновен, а в магазина не са ги съхранявали както трябва или не  са видяли че е изтекъл срока.

Знам. Аз сигнализирах на производителя, че в един конкретен магазин продуктите им не се съхраняват правилно.

Общи условия

Активация на акаунт