Как да направя сладко-кисел сос?

  • 1 573
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Търсачката нищо не успя да намери по въпроса...
Предполагам, че се слага сладко чили, доматена паста, захар, оцет... но не знам как точно да го направя този сладко-кисел сос, за да стане, като в китайските ресторанти  Rolling Eyes
Ако някой сподели рецепта, ще съм много благодарна!   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 6 167
Labrex, жива да си!  Hug
Един в-с имам - царевично нишесте и това от което се прави качамак ( царевично брашно) едно и също ли е ?
Защото аз имам второто...

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

царевично нишесте и това от което се прави качамак ( царевично брашно) едно и също ли е ?


не е, ако нямаш царевично, сложи пшенично нишесте.

# 4
  • Мнения: 22 867

царевично нишесте и това от което се прави качамак ( царевично брашно) едно и също ли е ?


не е, ако нямаш царевично, сложи пшенично нишесте.

Различно е, нишесте ще ти трябва, както asyalein те е посъветвала, може пшенично да използваш, но не брашното.

# 5
  • Мнения: 6 167
соса стана страхотен, използвах тази рецепта с кетчупа от 'мама и бебе'.
този път нишесте нямам ( нито царевично, нито пшенично), използвах царевично брашно  Embarassed, сгъсти се, но от брашното стана грапав соса. Нищо де, следващият път ще бъда по-подготвена!

Благодаря ви, момичета! Hug

# 6
  • Мнения: 22 867
соса стана страхотен, използвах тази рецепта с кетчупа от 'мама и бебе'.
този път нишесте нямам ( нито царевично, нито пшенично), използвах царевично брашно  Embarassed, сгъсти се, но от брашното стана грапав соса. Нищо де, следващият път ще бъда по-подготвена!

Благодаря ви, момичета! Hug

Помня, че баба ми правеше просеник от царевичното брашно и ставаше такъв боцкащ - това по-повод на грапавия сос.  Grinning  Опитай го и с нишесте, рецептата е сполучлива и се получава вкусно сосче.

Общи условия

Активация на акаунт