За д-р Савова и д-р Киров от Тина Киркова

  • 1 095
  • 6
  •   1
Отговори
Моля ви спешно ми е необходима информация при кого от двамата да раждам планова секцио.При д-р Киров раждах първият път ,но нормално.Ходя сега на консултация при д-р Савова.Моля ви ако някой при тях е раждал секцио да ми пише. hdjapanova@nek.bg

# 1
  • Мнения: 3 200
Аз раждах при д-р Савова, само че нормално раждане, много съм доволна!!

# 2
Мен д-р Савова ме навива да родя нормално , но още не съм решила.Като си раждала нормално дава ли ли са ти хапчета за разкритие и кога постъпи  в болницата?Другите лекари ,които бяха на смяна как се държаха?Беше писала , че се осигуряваш към Закрила.Нещо допълнително плащала ли си на Савова? И какво ти поема закрила?Много ще съм ти благодарна ако ми отговориш

# 3
  • Мнения: 3 200
Мен д-р Савова ме навива да родя нормално , но още не съм решила.Като си раждала нормално дава ли ли са ти хапчета за разкритие и кога постъпи  в болницата?Другите лекари ,които бяха на смяна как се държаха?Беше писала , че се осигуряваш към Закрила.Нещо допълнително плащала ли си на Савова? И какво ти поема закрила?Много ще съм ти благодарна ако ми отговориш

Никакви хапчета не съм вземала, аз постъпих с 6 см разкритие и след 1 час родих (родих 3 часа след изтичане на водите), много бързо раждане за първескиня. Не ми слагаха и упойка, защото нямаше нужда. Закрила ми пое абсолютно всичко по раждането - от ЖК до престоя ми във ВИП стая и раждане във ВИП зала. Не съм плащала нищо на д-р Савова, тя има договор със Закрила и те й плащат.

Ако има още нещо - питай!!

Успех!!!

# 4
На мен това ще ми е второ раждане.Доста съм притеснена , защото при първото раждане преносвах и ме изчакваха доста време.В следствие на което с детето имаше проблеми.Затова сега мислех да раждам секцио, но засега Савова мисли за нормално.А шевове имаш ли? Савова идваше ли да те вижда?А ти като тръгна да раждаш кога се обади на Савова .Ти ли я взе от къщи или тя сама дойде в родилното.Позна ли ти пола на детето?Много ти благодаря за бързият отговор.

# 5
  • Мнения: 3 200
На мен това ще ми е второ раждане.Доста съм притеснена , защото при първото раждане преносвах и ме изчакваха доста време.В следствие на което с детето имаше проблеми.Затова сега мислех да раждам секцио, но засега Савова мисли за нормално.А шевове имаш ли? Савова идваше ли да те вижда?А ти като тръгна да раждаш кога се обади на Савова .Ти ли я взе от къщи или тя сама дойде в родилното.Позна ли ти пола на детето?Много ти благодаря за бързият отговор.

На мен ми беше първо раждане, 3 седмици преди термина ми изтекоха водите, бебето беше нормално голямо 3550. Имам 1 шев - епизиотомия, нямам вътрешни шевове, аз направих много бързо разкритие. Савова идваше да ме вижда абсолютно всеки ден. Много съм доволна от нея. Аз я взех от вкъщи, защото раждането започна в Неделя вечер, както си пазарувах водите ми изтекоха  и аз прецених, че нямам време за тоалет, защото контакциите ми много зачестиха и се обадих на Савова, след 30 мин я взехме от тях и ме приеха в болницата.
Позна пола, още преди на ЖК ми го бяха определили (Савова не ми водеше ЖК, в поликлиниката на закрила ми я водеха).

Поздрави, ако има още нещо - питай!!!

# 6
  • Мнения: 3 200
Ако си регистрирана можеш да ми пишеш и на лични!!!

Поздрави!!!

Общи условия

Активация на акаунт