странна случка с ГЛОБУЛ

  • 6 860
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 896
Здравейте,
Ползвам карта Б-конект на Глобул. Последно снощи изпратих смс до 1021. Тази сутрин звъни телефона и един господин ми казва “добър ден, аз съм ...., звънели сте ми”. Аз казвам, че е грешка и приключваме. Обаче реших да погледна какво съм набирала и дали клавиатурата не е отключена. И какво виждам – на телефона излиза, че съм набирала три номера. Този въпросния непознат и два пъти друг телефон, който е в списъка ми, но единия път излиза като номер, а другия път с името. Обадих се на слежбата за работа с клиенти и те ми казаха, че да, проведени са три разговора, по 27, 23 и 15 секунди. И трите разговора са между 10.17 и 10.23 часа тази сутрин. За това време телефона беше у мен, със заключена клавиатура и не съм говорила с никого.
Другото, което е учудващо е, че човекът който ми се обади не е отговорил на “обаждането” ми и затова ме потърси. А в моята справка излиза, че съм говорила с него 27 секунди.
Сега ще пиша жалба до службата им за сигурност и ще видя какво ще ми отговорят.
Че утре може някой да гръмне бомба от моят телефон и после иди че доказвай, че нямаш сестра.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 ShockedУжас! Ама че странна работа...Аз както никога не си гледам разпечатките ooooh!

# 2
  • Мнения: 502
Повече от странно,но май става закономерно за този мобилен оператор.Не си първата с такива оплаквания,за съжаление.Аз още не мога да преглътна разочарованието си! Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Нищо не е това!  Stop
Аз миналата година проведох един дълъг сутрешен разговор с една госпожа, която беше бясна, че вечерта, между 2 и 3 часа, съм изпратила 15 /!/ празни смс-а на съпруга й!  Mr. Green
Жената искаше да знае причината!!!!
Искаше да знае коя съм аз!!!
И какво по дяволите си мисля, че правя!!!!!!

Положих доста усилия да я убедя /мога да съм много мила/, че не познавам съпруга й, че не съм пращала смс-и и че е станала някаква грешка.
После в разпечатката въпросните смс-и фигурираха. От Глобъл нищо не знаеха!!!  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 095
На мен не ми се е случвало, но не се смятам за неприкосновена. Мисля,че както с всичко останало така и при мобилните оператори има измами ! #2gunfire

# 5
  • Мнения: 600
Нищо не е това!  Stop
Аз миналата година проведох един дълъг сутрешен разговор с една госпожа, която беше бясна, че вечерта, между 2 и 3 часа, съм изпратила 15 /!/ празни смс-а на съпруга й!  Mr. Green
Жената искаше да знае причината!!!!
Искаше да знае коя съм аз!!!
И какво по дяволите си мисля, че правя!!!!!!

Положих доста усилия да я убедя /мога да съм много мила/, че не познавам съпруга й, че не съм пращала смс-и и че е станала някаква грешка.
После в разпечатката въпросните смс-и фигурираха. От Глобъл нищо не знаеха!!!  Naughty

проблемът не е, че ги има в твоята разпечатка, т.е. че ги плащаш. на мен мтел по коледа винаги ми слагат разговори с чужбина, но това е в сметката само, на практика не са проведени от моя тел. струва ми се много притеснително, обаче, наистина да са изпращани смс-и и провеждани разговори, докато тел ти е бил в джоба примерно. технически не мога да си го представя.

някой по-знаещ няма ли да каже как се получава?

# 6
  • Мнения: 957
По скоро бих ви посъветвала да си проверите самите апарати или някои от бебоците ви да не би да ви ги изпращат. Според мен технически е невъзможно някои от операторите да ви лъжат и да се занимават с такива неща.Достатъчно си лапкат от месечните такси
На моя приятел майка му работи в телекомуникационна компания и отговаря за смеките. Една госпожа е пратила 50 смса, но тройни което се равнява на 150 и тя се така се чудеше от къде са и дошли.

# 7
  • Мнения: 1 095
НЕ са децата ,телефона е бил в джоба ,а не безпризорен !

# 8
  • Мнения: 957
и аз на заключен телефон сам записвала 3 номера без да усетя..както и съм дигала на познати в чантата пак на заключен телефон

# 9
  • Мнения: 1 492
Спомням си, че когато даваха Биг Брадър със Зара и Здравко, позволиха на едно от децата да пусне един смс. Направи го пред нас, а после и дойдоха 57 съобщения, че са получили нейните 57 Rolling Eyes След това фигурираха и в разпечатката, а най-вече се бяха отразили на сметката.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Мога да повярвам, че добавят непроведени разговори и смс-и към сметките. Но е абсолютно невъзможно номерата да бъдат набрани на апарата ти от някой призрак.

И за 27 секунди разговор имам обяснение - човекът не е вдигнал, но се е включила гласовата му поща.

# 11
Здравейте,
Ползвам карта Б-конект на Глобул. Последно снощи изпратих смс до 1021. Тази сутрин звъни телефона и един господин ми казва “добър ден, аз съм ...., звънели сте ми”. Аз казвам, че е грешка и приключваме. Обаче реших да погледна какво съм набирала и дали клавиатурата не е отключена. И какво виждам – на телефона излиза, че съм набирала три номера. Този въпросния непознат и два пъти друг телефон, който е в списъка ми, но единия път излиза като номер, а другия път с името. Обадих се на слежбата за работа с клиенти и те ми казаха, че да, проведени са три разговора, по 27, 23 и 15 секунди. И трите разговора са между 10.17 и 10.23 часа тази сутрин. За това време телефона беше у мен, със заключена клавиатура и не съм говорила с никого.
Другото, което е учудващо е, че човекът който ми се обади не е отговорил на “обаждането” ми и затова ме потърси. А в моята справка излиза, че съм говорила с него 27 секунди.
Сега ще пиша жалба до службата им за сигурност и ще видя какво ще ми отговорят.
Че утре може някой да гръмне бомба от моят телефон и после иди че доказвай, че нямаш сестра.

и на мен ми се случи вчера такова нещо???

# 12
  • Мнения: 1 111
 В сметките да, може да бъде добавено някое разговорче, обаче на самия телефон. newsm78Наистина призрак ще да е.

# 13
  • Мнения: 1 111
 И не много по темата но, някой от Глобул чете във форума ли, що ли, на нас най-изненадващо ни приспаднаха едни суми неправилно начислени преди седем-осем месеца и то без да пускаме молба.Бях писала скоро пак в една тема за Глобул. Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
И аз не знам как се е получило, но е факт. Имам приятелка, някаква шефка се води в Глобъл...разказах и за случката и тя не можа да ми обясни /помисли си, че нещо съм цъкала по телефона, а все пак случката се случва посред нощите, когато блажено спим/.
Най-интересното и необяснимото в мойта история с 15-те смс-а беше, че бяха пращани по едно и също време - в рамките на една и съща минута /това е видимо от разпечатката/. Може би се е бъгнала нещо системата, пък и моят телефон нямаше опция, да се отчита изпратените смс-и.

Общи условия

Активация на акаунт