Чувствам че губя сили за живот

  • 8 003
  • 189
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте на всички.Досега четях вашите теми, но настъпи и моят ред да споделя огромната си тревога с вас.
Ето я и моята история. На 23 години съм. В момента съм студентка.Уча магистратура в Стопанска академия  "Д.А.Ценов " в гр. Свищов.От година и 2 месеца имам приятел, с който живеем заедно вече цяла година. Запознахме се съвсем случайно, мой колега и негов приятел ни запозна. В началото се харесвахме много и за кратко време и двамата осъзнахме, че сме влюбени. Тук е момента да подчертая, че не сме от един град.Заживяхме заедно в Свищов при неговия дядо - страхотен човек.Миналата година на 23 януари за малко да изгубим живота си след тежка катастрофа, с една дума изживяли сме и хубави и лоши мигове.След катастрофата бяхме неразделни, разделяхме се единствено през 2 седмици за уикенда, когато се прибирах да видя семейството ми.Голяма и пламенна любов с много чувства, доказвани и показвани и от двете страни. И изведнъж цялата тази идилия се съсипа, просто живота ми се преобърна, а си живеехме толкова добре.Започнахме работа във фирмата на дядо му.Изобщо всичко вървеше отлично и никога не съм очаквала, че мога да го изгубя.Карахме се за дребни детски глупости, като например защо си хвърля чорапите под леглото и разни такива абсурдни неща.След последният път, в който се скарахме бях много ядосана и в момент на умопомрачение си тръгнах. И това е най-голямата грешка в живота ми.Никога няма да си позволя, че го загубих.След един ден отново му звъннах, извиних се, помолих го за прошка и последен шанс да опитаме отново.Обещтах му, че никога повече няма да му нараня мъжкото достойнство по този начин.Сега той иска време, иска да остане сам, но ми каза, че мислите му не са в положителна насока, очаквам най-лошото.
Помогнете ми, какво да правя, за да си върна любовта. Моля ви за съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Остави го намира за известно време. Ще направиш грешка, ако увиснеш на шията му точно в този момент...Просто му дай време.

# 2
  • Мнения: 49
Готова съм да му дам време, но полудявам, побърквам се от мисли.

# 3
  • Мнения: 1 896
Нищо не можеш да направиш, освен да чакаш.
Щом е поискал време-нямаш друг избор освен да му го дадеш.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 434
Как ме стресна със заглавието, помислих,че е станало нещо непоправимо..Дай му време да размисли и да усети липсата ти.

# 5
  • Мнения: 49
Благодаря ви милички за подкрепата. Hug
Той ми каза, че само с любов не се живее и е прав трябва и разбирателство. Но като се има предвид за какви безумици се карахме, възможно ли е според вас да сложи край на всичко.

# 6
  • Мнения: 22 343
Точно тези дребни неща много често дразнят. И то много повече от нещо по-голямо и сериозно.
Остави го да помисли, това е най-доброто, което можеш да направиш.
Или ще се получи, или не.

# 7
  • Мнения: 49
А имахме планове за семейство... Cry

# 8
  • Мнения: 378
Ох това наистина е много гадно,и според мен го остави да помисли ако наистина те обича ще ти прости,но това че си го унижила и той е готов да те остави за такова нещо,малко тъпичко newsm78

# 9
  • Мнения: 49
Момичета от два дена не мога да спя, да се храня, прилошава ми. Чудя се как ще намеря сили да продължа напред.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 233
Много е кофти, но на теб нищо друго не ти остава освен да седиш и да чакаш той да вземе някакво окончателно решение. И гледай при всички случаи да запазиш достойнство, никакви драми и сцени, никакви обяснения. Така има по-голям шанс да усети липсата ти.
За твое успокоение ще кажа - зарязвали са ме и аз съм зарязвала, определено не е краят на света. Нямаш избор, ще продължиш напред.  Hug

# 11
  • Мнения: 1 896
Домъчня ми за теб, наистина. Sad
Стискам ти палци нещата между вас да се оправят.

# 12
  • Мнения: 49
Говорих с дядо му, той много ме уважава, но е на мнение, че трябва да се разделим и предполагам, че ще му повлияе.

# 13
  • Мнения: 49
Сърцето ми е свито и душата ми трепери. Не ми дава покой.
Какво да направя и как да си го върна  Cry

# 14
  • София
  • Мнения: 10 233
А не можеш ли да заминеш за една-две седмици някъде, при роднини? Хем ще се разсееш, хем ще му осигуриш нужното време да вземе решение.

Общи условия

Активация на акаунт