Рожден ден у дома

  • 613
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Дъщеря ме ще стане скоро на 8 год. и за първи тази година е решила да правим рожден у дома /разполагаме с голям и просторен хол/. Но проблемът е с какво да забавляваме децата. Ще ми се да им организирам някакви игрички и изненади - дайте ми идеи! Прием идеи и за менюто.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 19:18 от galka7

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Зависи какви са интересите на децата. За меню бих сложила шведска маса с различни солени хапки, сладки, банички, парчета пица, сок, плодове. Може към салфетката на всяко дете да измислиш да поставиш малки изненади.

# 2
  • Мнения: 71
Идеята за шведска мса е много добра.а за забавление нещо свързано  с танци томболи и разни други подобни.Мисля че децата се радват много на такива неща.

# 3
  • Мнения: 27 524
Децата на тази възраст все още обожават да се кикотят и да има закачки, нещо леко непозволено и интересно. Може съпругът ти да се дегизира и да прави смешки, ако не е стеснителен и притеснителен като моя.  Crazy Може да го натъкмиш в женски дрехи, да му се караш уж, да го караш да мете, да чисти, такива неща. Купи символично подаръче за всяко дете, сложи им номерца, без да ги показваш и в шапка всяко да си тегли какво му се е паднало - ключодържателче, нещо малко и плюшено, моливчета, такива неща. Малки хапки, солетки, соленки, сандвичи, кексче на хапки е супер и за радост накрая - хубава торта, с любим персонаж на дъщеричката ви. Купете балони и гирлянди и украсете хола, колкото по-шарено и претрупано, толкова по-добре. Музика да има, разбира се, направи им анкета с подходящи въпроси за възрастта им, определи 1, 2-ро и 3-то място за който даде най-много верни отговори и пак някакви символични наградки. Това се сещам засега  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт