Хрема и бременност

  • 695
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравейте на всички!Моля за съвет!Бременна съм в 9 месец и ме хвана една настинка,първо зачервено гърло,а сега и суполки!Моля дайте съвет,за по бързо оздравяване.лошото е че скоро е термина ми,а това ме притеснява.

# 1
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Сещам се, че в зимния период пиех промишлени количества сок от лимон + мед. При мен, мн.помагаше.
Също мо же Осцилококцинум.

# 2
  • Мнения: 95
Пръскаш със Стеримар. И внимаваш като издухваш секрета, че щом си в 9 ти месец, всеки напън е рискован...........

# 3
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бих те посъветвала да пробваш с чайове с мед, масаж на гърба (както си седнала) с мас Хустагил и Цитросепт (в листовката пише, че няма противопоказания при бременност и кърмене).
Пожелавам ти леко раждане!  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Разболях се една седмица преди да родя и пих Панадол и витамин Ц и тогава Доки ми каза, че трябва да съм напълно здрава , когато тръгна да раждам. Лекувай се и леко раждане .

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
Мъж ми беше хремав и си купил Осцилоскокцинум. Аптекарят му казал, че и аз мога да го пия.
Иначе много чай с мед и лимони. За хремата, не знам, аз си слагах само физиологичен р-р.

# 6
  • Мнения: 5 228
Само физиологичен разтвор за носа - капките (май основно тези с ксилометазолин) могат да бъдат вредни за бебето. ако ти е запушен носът, можеш да си правиш и инхалации с вряща вода и лайка.

Общи условия

Активация на акаунт