бяло от вътрешната страна на долната устна

  • 1 041
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте Д-р Слънчева
Преди 20 дни на долната устна на меката част избиха 3 малки бели точици.Двете отминаха но третата се увеличи постепенно и почти зае цялата вътрешност на устничката.Лекуващия лекар(хомеопат) реши че са афти и ни изписа едно хомеопатично лекарство.След седмица устничката се изчисти изведнъж.Спрях лекарството два дни след като се изчисти и след няколко дни пак се появи.Правихме микробиология защото личната лекарка пък реши че са гъбички.Резултата беше отрицателен,но тя въпреки всичко ми каза да го мажа два пъти на ден с Дактарин. newsm78 и не ми каза какво е ......
Детето няма симптоми да го боли.Яде нормално ,но от време на време го виждам как си прехапва долната устна .Другаде из устата не съм забелязала да има нещо подобно.
Какво е това и наистина ли да прилагам лечение с Дактарин след като не са гъбички????????
Възможно ли е да е от биберон-залъгалката????Ползваме я само за да заспи и ако се буди и плаче вечер също и я давам.

# 1
  • Мнения: 5 760
Така не мога да преценя какво е . newsm78
 Афтите по принцип в тази възраст протичат с висока температура и са силно болезнени.
Ако са гъбички би трябвало да ги има и по вътрешната страна на бузките. От Дактарина преминават за 2-3 дни.
Добре е за всеки случай да го види и друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт