Къде гледате докато вървите?

  • 2 172
  • 53
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Вървя си аз, слушам си хубава музика, гледам хората по улицата и ми прави впечатление следното. Голямата част от жените ходят с наведени глави, гледат на 3 метра пред тях и само когато минават край някоя витрина на магазин или когато се разминават с теб хвърлят по един бърз кос поглед. Защо така момичета, защо не си носите красивите кратунки (глави не се връзва в изречението) изправени?

# 1
  • 7800
  • Мнения: 243
За да не се спънем.

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Винаги вървя изправена, защото косата ми изглежда по дълга.

# 3
  • Мнения: 600
мен явно не си ме срещнал newsm78 ти по кои улици минаваш?

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Напред гледам Grinning

Освен това ходя по средата на улицата/тротоара. Повечето хора се тикат в краищата - така има повече място за мен Grinning

# 5
  • Мнения: 8 999
Щото ме е страх /и гнус/ да не настъпя говно.

# 6
  • Мнения: X
блея, някъде напред и зареяно съзерцавам целта Flutter

# 7
  • Мнения: 234
Ми ходим така щото се надаме да намерим някое ЕВРО по тротоарите. Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
О, гледам само нагоре /и постоянно се спъвам/.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 891
Сега ще ти кажа, защо аз винаги си гледам в краката.

Слънчева сутрин. Отивам на работа. Тротоарът е изровен от коли, които паркират отгорему и респективно, всяка крачка на токче е живо предизвикателство. Но нищо, нали е късна пролет, хормоните са във въздуха и някак се ходи по-леко. Докато крача, забелязвам двама левента, които ме оглеждаха. Реших абсолютно първосигнално да вирна брадичка и да се "надуя", 'щото съм много красива. Чувствах се като Малена в онази сцена от филма, дето се носи по алеята, а хлапетата припадат. На втората стъпка усетих силна болка в палеца. Бях ритнала една изкочила плочка. Даже чух "пук"! Уж не ме болеше, но след час така се поду, че трябваше да ходя до Пирогов, където ми казаха, че съм го счупила. Веднъж да реша да живея във филм и веднага нещо ще ми се прецака  Crossing Arms

п.п. И 100 Е съм намирала  Whistling

# 10
  • Мнения: 25 447
Хм, пробвай да ходиш с токчета по разбити тротоари и тогава аз ще те питам къде гледаш, като ходиш...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ПП Баибиби, у наше село няма толкова лайна като у ваше, ама почти няма и читав тротоар, да ти кажа. Ако изобщо можеш да забележиш, че има и тротоари под паркиралите коли...  Whistling

# 11
  • Мнения: 1 352
Предполагам, че се оглеждат за дупки, за да не спънат и да се изложат. Аз гледам колите, понякога гледам по прозорците на къщите да видя как е подредено Blush.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
айде сега токчета ... по главната няма дупки.
кажи че сте малко свенливи и за заключим темата Wink

# 13
  • Мнения: 234
п.п. И 100 Е съм намирала  Whistling

Ауу, кажи по кои улици/тротоари/ минаваш,та да дода и аз. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 161
Вървя леко изпъчена,внимавам да се кърша грациозно.Хем да ме харесат,хем пък да не ми казват зад гърба:к...а!И хвърлям разсеян поглед във витрините да се поогледам.

Общи условия

Активация на акаунт