Програмата на Синди Крауфорд "Shape your body"

  • 1 963
  • 5
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте! Програмата е страхотна и знам, че има ефект, но проблемът ми е, че не мога да си намеря дисковете  Cry Някой има ли представа, дали може да се поръча по Интернет от български доставчик или пък може ли да се изтегли от някъде  newsm78 Много ще съм ви благодарна, че така съм се запалила, а не мога и не мога да я намеря. Те са три програми, но тази е най-добрата (за мен).
Поздрави на всички!

# 1
  • Мнения: 1 165
Аз ги имам и трите диска. Мога да ги кача някъде, но съм сигурна ,че вече ги има. Пробва ли в датата, в замунда?

# 2
  • Мнения: 3 782
Объркала си темата. В диети има тема за упражненията на Синди, има и адрес за сваляне на упражненията. Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 1 802
Аз я търсих преди време тази програма, но не я намерих и така попаднах на Pump it up (трябва да си логната във Замундата за да ти се отвори линка, май?!  newsm78) много ми хареса и си карам на нея.  Peace Ако не намериш програмата на Синди, можеш да хвърлиш едно око на тази аеробика.  Wink

# 4
  • Мнения: 161
Sahpe your body я търсих сума ти време, намерих я в дата-та с много лошо качество, а Next Dimension също я има само там, с хубаво качество, обаче на китайски  #Crazy

# 5
  • Мнения: 685
Има вече такава тема: Синди!

Общи условия

Активация на акаунт