Какво правите с изтеглените сериали

  • 1 836
  • 33
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Малко тъпо заглавие, ще ме прощавате  Laughing

Въпросът ми е- какво правите с всички онези епизоди на всички онези сериали, които следите? Записвате ли ги на носители? Или продължават да се трупат и да ви затръстват харда? Или пък гледате и триете?

Аз определено свалям всичко на ДВД-та. Но вече взех да се затрупвам с тях.
Следя, свалям и записвам следните сериали-
Кръцни- срежи, вече тече 5 сезон.
Отчаяни съпруги- тече 4 сезон.
Бягство от затвора- 3 сезон.
Лост- 3 сезон
Джерико- 2 сезон
4400- 4 сезон
Герои- май 3 сезона

И вече ми писна да ви кажа  Crazy

# 1
  • Мнения: 515
Аз ги чакам да излезнат всички сезони и тогава ща ги свалям на ново да ги записвам Simple Smile засега само гледам Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз записвам на дискове, и съм се задръстила, и даже повечето не съм ги гледала, че нямам време  ooooh!

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 12:53 от Amidala

# 3
  • Мнения: 3 042
Гледам и трия.  Grinning
Харда си го задръствам с епизоди, който все още не съм гледала, но съм си приготвила за гледане.

# 4
  • Мнения: 2 161
Единствено Приятели съм записала на дискове.Другите сериали ги качвам на записващи дискове,гледам на двд и изтривам после.

# 5
  • Мнения: 3 634
Гледам и трия.  Grinning
Харда си го задръствам с епизоди, който все още не съм гледала, но съм си приготвила за гледане.

И аз! Този следвоенен-синдром да се запасявам ми се струва неуместен. Едно време се затрупвахме с видеокасети, сега телефона ми дава с по-добро качество. Имам няколко презаписващи диска и свалям-гледам на тях.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Този следвоенен-синдром да се запасявам ми се струва неуместен.

За какво запасяване говорим?! Нещо терминологията ти куца май. Запасяване с дискове  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 634
Нищо не ми куца! Върви се заяждай с някой друг! Казвам, че намирам за неуместно да се запасяваме с филми на дискове защото ще излезне нещо друго като носител, не че вече не е. А филмите в нета никога няма да свършат. Всеки си има разбиране.

# 8
  • Мнения: 2 161
Данте,ако изгледам Приятели и го изтрия и после реша пак да го гледам,какво правя тогава?Тегля пак 40 гб,за да ми дойде акъла в главата.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Отиват на СД Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз не разбирам за какво запасяване става въпрос  newsm78
Записвам цял сериал на дискове, за да не ми пълни харда и за да го изгледам когато имам време. Или пък както казва Шанел, да си гледам пак любим такъв  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 2 161
Аз записвам на дискове филми,които ми харесват.Обаче чакам да излязат с перфектно качество.Някои филми искам да гледам и още и още.А някои са ценни придобивки.А детските съм насвяткала всички на дискове.

# 12
  • Мнения: 3 634
Данте,ако изгледам Приятели и го изтрия и после реша пак да го гледам,какво правя тогава?Тегля пак 40 гб,за да ми дойде акъла в главата.

Аз не казвам, че моят начин е правилен. Разбира се, че щом ти харесва да гледаш повторно филм ще си го запишеш на диск. Мислех, че въпросът не касае любимите сериали. 

# 13
  • Мнения: 119
Само любимите записвам. Другите ги свалям, гледам ги и ги трия.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 161
Данте,ако изгледам Приятели и го изтрия и после реша пак да го гледам,какво правя тогава?Тегля пак 40 гб,за да ми дойде акъла в главата.

Аз не казвам, че моят начин е правилен. Разбира се, че щом ти харесва да гледаш повторно филм ще си го запишеш на диск. Мислех, че въпросът не касае любимите сериали. 
Те и двата начина са правилни,ако е въпросът в това. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт