Къде се продават билети за концертите на Whitesnake и Def Lepard ?

  • 2 013
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте момичета!Има ли някой представа от къде мога да купя билети за въпросните концерти и каква е цената?

# 1
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ако разбереш прати сигнал!
успех

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
И на мен. Може и на лични.

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Как на лични? И аз искам да знам... Laughing

# 4
  • Мнения: X
Поздрави от чичко Гугъл!  Peace

Две от най-великите британски рок групи ще забият за пръв път на една сцена. Концертът на Def Leppard и Whitesnake в София ще бъде на 4 юли на стадион Академик. Билетите за концерта ще бъдат на цени oт 30 до 50 лв. За най-запалените фенове първите 2000 билета ще бъдат на изключителната промоционална цена от 25 лв.

Билетите могат да бъдат закупени от билетния център на НДК, касите на Ticketpro, клуб "Син Сити", както и от магазините ВИЖЪН (СОФИЯ), САУНД ГАРДЪН (БУРГАС), МЮЗИК ЦЕНТЪР и РОК ШОП (ПЛОВДИВ), МЛАД ТЕХНИК (СЛИВЕН), МЕДУЗА (ВЕЛИКО ТЪРНОВО). Продажбите стартират на 22 февруари.

# 5
  • Мнения: 175
Благодаря Ви момичета.

# 6
  • Мнения: 1 243
Там смееее!  Hug Благодаря за инфото, Жаве!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 600
а в eventim няма ли да има? или някой друг сайт?

# 8
  • Мнения: 1 243
Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 39 746
Жаве е дала инфо за тикетпро.

http://ticketpro.bg/events.php?id=130

От тук съм купувала онлайн билет за Кнопфлър, и ми го донесоха Simple Smile Т.е. сериозен сайт Simple Smile

# 10
  • Мнения: 600
Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  Joy

а аз чух за джудас, не юръп...

Общи условия

Активация на акаунт