Къде сте почувствали...

  • 4 056
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Къде сте почувствали прилив на енергия, били ли сте на места, които са ви подействали по различен начин, сбъдва ли ли са ви се желания  и къде?
Моето впечатление е от Рупите и Кръстова гора, почувствах се все едно съм на друга планета, същото беше въздействието на Бачковския манастир.
А най -странно се почувствах, когато застанах пред трите икони в Александър Невски, имах чувството, че е съвсем реално присъствието на Богородица.

# 1
  • Мнения: 2 131
Винаги на морето се чувствам така  Hug

# 2
  • Мнения: 983
Винаги на морето се чувствам така  Hug

И аз  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз морето го чувствам така, но искам да питам по - скоро за свети места, места, където енергията е друга.

# 4
  • Мнения: 606
  Буболински... ти явно си светица.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Мислиш ли?

# 6
  • Мнения: 606
  Не. Но ти си усещаш нещо което не всеки усеща, нали?? Съвсем не всеки.

# 7
  • Мнения: 1 008
Манастирът "Свети Мина". С мъж ми ходим там всяка неделна сутрин. Смело мога да кажа,че на нас този манастир "помага". И желания са ни се сбъдвали. А на Рупите се задушавам, незнам защо но това място ми действа ужасно.

# 8
  • Мнения: 3 036
Наистина съм съгласна с Буболина,за тези места освен с едно Кръстова гора.
Мислех че ще видя нещо което ще ме разтърси,а не можах да преглътна това да видя парцали да висят по дърветата.
Иначе съм впечатлена от Родопите - голяма красота е !

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
  Не. Но ти си усещаш нещо което не всеки усеща, нали?? Съвсем не всеки.
Хайде ако обичаш да не ми спамиш темата, ако имаш въпроси имам ЛС.

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Манастирът "Свети Мина". С мъж ми ходим там всяка неделна сутрин. Смело мога да кажа,че на нас този манастир "помага". И желания са ни се сбъдвали. А на Рупите се задушавам, незнам защо но това място ми действа ужасно.
Това е любимото ми място за отдих......,както и спомените ми за срещите с баба Злата.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Би ли разказала повече, аз един път съм се срещала с нея преди 6 години и бях възхитена, за съжаление не успях още веднъж.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
Според мен точното място няма значение. Важно е как се чувстваш, как си пожелаваш нещото - дали с цялото същество или просто с думи.. и доколко е силна вярата ти.
За мен най-вълшебно бе онова глухарче, което 'издухах' тази есен в парка до НДК. Толкова обикновено, но именно то.  Peace

# 13
  • Мнения: 4 753
И аз морето го чувствам така, но искам да питам по - скоро за свети места, места, където енергията е друга.

Мисля, че не е нужно да са свети местата, на които енергията е друга..... за мен такива са водопадите.... там енергията е супер положителна....

# 14
  • Мнения: 2 161
На свети места никога нищо не съм чувствала.Но на места,свързани с историята ни съм се чувствала по особен начин,също и сред вода,много вода.

Общи условия

Активация на акаунт