Закаснява ми 6 ти ден...

  • 2 393
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Закаснява ми 6 ти ден,направих тест  EFNможе ли да съм  preggo колко дни да чакам още newsm17

# 1
  • Мнения: 9 063
Може да си имала късна овулация и съответно менструацията ти този месец да настъпи по-късно от обичайното.
Знаеш ли кога ти е била овулацията?
Ако наистина имаш закъснение, кръвен тест ще покаже със сигурност дали има или няма бременност.
Прави се във всяка лаборатория.

# 2
  • Мнения: 61
М винаги ми е била точна,да изчакам ли още за кръвен тест

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Направи кръвен тест Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 9 063
Ами, щом ти е точен винаги - няма какво да чакаш, кръвният ще покаже със сигурност.
Успех!!!

# 6
  • Мнения: 69
Успех ! Дано да е  newsm32!
Пиши после! Hug

# 7
  • Мнения: 188
стискам палци!

# 8
  • Мнения: 232
 fingerscrossed fingerscrossedдано следващия да е  EFP

# 9
  • Мнения: 625
Щом като цикъла ти е винаги точен-значи резултата е ясен.При мен също цикъла е абсолютно точен и на 2-ри ден закъснение си направих тест,който беше категорично положителен.При първата ми бременност теста не беше много ясен,така,че изчакай още малко и пак тест.Успех!!!

# 10
  • Мнения: 54
Честито и успех. Дано всичко наред, но със сигурност кръвния тест ще си покаже. Хубави и усмихнати дни.  bouquet

# 11
  • Мнения: 7 201
fingerscrossed fingerscrossedдано следващия да е  EFP
И от мен късмет! Praynig

# 12
  • Мнения: 551
Направи кръвен тест Peace
Напълно съм съгласна.Там грешка няма  Peace
Чакаме резултати

# 13
  • Мнения: 46
Току-що влизам с намерението да отворя точно такава темичка и дори заглавието ми щеше да е почти същото... Simple Smile И при мен нещата са така - шести ден закъснение при 29 дневен цикъл. Притеснява ме, че от няколко дни поддържам температура 37-37,5 С. Направих три теста през ден след закъснението и всички са отрицателни. И мойта чуденка е дали да изчакам или да тичам за кръвен... Ох, ще лудна!
katerrrina , стискам ти палци и смело напред!!!  Praynig

# 14
  • Мнения: 123
кръвен то е ясно,няма какво да чакаш  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт