Има ли някой боядисан с черна къна - може ли да видя снимка?

  • 4 887
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Преди 2-3 месеца се боядисах със синъо-черната Кастинг на Лореал.....корените ми там дето беше израстнало, направи синееше:( Много гадно! А надолу беше добре, обаче нямаше грам блясък, изми се страшно бързо и главата ми стана в срупове........явно нещо не ми понесе. Сега съм тъмно кафява, леко червенее на слънцето, но пигментацията ми си е такава. Искам много да я "освежа", да направя едно хубаво лъскаво черно! Видях моя колежка преди няколко дни със страхотно  черно- даже си беше като синъо-черно.....питам я каква е боята и, а тя ми казва - къна на Арома - черна Shocked Страхотна, жива и лъскава коса! Иска ми се да опитам, напоследък всичко пада от косата ми и е почнала повече да се омазнява. Преди няколко години след къна пробвах с боя и стана от раз, така че не се притеснявам от това, че не хващало после, но все пак ако има някой каносан с черно на Арома или Афродита - нека пусне снимка че след час някъде тръгвам за магазина.
И оЩе нещо, има ли опътване как става? Аз сама ще мога ли да се намацам? Понеже консистенцията ( доколкото си спомням от преди 7-8 години) не е като на боята, та сама предполагам ще мога. И има ли нещо, което да взема и да добавя докато се вари, за да има по-добър резълтат.
Наистина много моля за снимки, за да се реша.

# 1
  • Мнения: X
Може и на лични със снимките.... Rolling Eyes
хайде де, в другите теми за къните, толкова много от вас са се включили, а снимка никой не дава..... Rolling Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ако искаш аз мога да ти прата снимка ама на скайп .....  Grinning

# 3
  • Мнения: 249
Аз от 5-6 години се къносвам със индийската къна и съм доволна.Косата ми е доста дълга и се боядисвам сама.Много е лесна за използване и резултата при мен е подхранена,лъскава и много черна коса.Лошото е,че след толкова къносване косата е доста черна и не може да се изсветли със нищо/аз исках няколко светли кичура/.1 пак.къна се разтваря във малко топла вода да стане като течна каша и се нанася на косата-когато къната изсъхне се измива с шампоан.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз, преди известен брой години се къносвах с черна къна.
Преминах на Лореал Кастинг, защото от къната косата ми ставаше наистина синьо черна, а аз не търсех този ефект.
Снимки нямам дигитални от тогава.
И само едно уточнение - аз къната я варях на водна баня. След като разбърквах съдържанието на пакетчето в купичка, слагах купичката в тенджерка с вряща вода и разбърквах докато къната се сгорещи. После изчаквах малко да поизстине, и нанасях. Впрочем, не сама, боядисваше ме или майка ми или приятелка, защото косата ми е много дълга и къдрава.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря, на всички които са ми отговорили.

# 6
  • Мнения: 3 222
Преди ползвах къната на Арома и косата ми ставаше разкошна. Последните пъти, като си я купувах, беше голямо разочарование, имам чувството, че са я развалили и минах на Лореал Кастинг.

Общи условия

Активация на акаунт