Когато мъжете ви са напрегнати след работа

  • 3 633
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 919
Какво правите, когато вечер мъжът ви се върне изнервен и притеснен от работа?
Как му помагате да се почувства по-добре?

# 1
  • Мнения: 139
Говоря. Ядем заедно, аз говоря, той слуша, хапва, после получава масаж и пак редовната порция говорене.
Аз не бих се изтраяла, камо ли от това да ми стане по-добре, ама на него му действам добре.

# 2
  • Мнения: 307
И на мен ми е интересно,защото на моя първата му дума като се върне от работа е " Скапан съм"    Sneaky

# 3
Приготвям му хубава вечеря, десертче, пускам телевизия /само това което той харесва/,
тихичко му говоря, след това душче и т.н.

# 4
  • Мнения: 6 656
Първо му давам да яде  Laughing
След като се е нахранил вече е на мое разположение.
Пльосваме се на дивана пред телевизора и започваме да си споделяме.

# 5
  • Мнения: 234
Аз пък не правя така,щото и аз съм също толкова напрегната и изморена след работа.   Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 950
И двамата сме напрегнати и изморени. На всичкото отгоре работите ни се преплитат. Обикновено още в колата си казваме стоп, няма да говорим за работа и почва отпускането. Разказваме си някакви смехории, мислим какво ще хапваме в къщи, или къде да отидем навън да хапнем, поне 1, 2 пъти седмично излизаме с приятели. Съответно ядем, гледаме телевизия, гушкаме се и си почиваме. Събота и неделя задължително някъде извън София, смяна на обстановката.
Естествено има и дни, в които напрежението е толкова голямо, проблемите също, че имаме сили само да ядем, да гледаме телевизия и да мълчим.

# 7
  • Мнения: 4 965
И двамата се прибираме от работа (заедно), не не напрегнати, а приятно изморени.
Пазаруваме заедно, прибираме се, вземаме дуя, сипваме си по питие, пускаме си хубав филм, играем с децата, вечеряме, разтребваме, аз си лягам, той гледа до късно тв и после идва да се гушкаме. Hug
Не говорим за работа.

# 8
  • Мнения: 46 484
Работим заедно, така, че неговите проблеми са и мои, обсъждаме и търсим решение.

# 9
  • Мнения: 2 556
И нашата работа е обща, ако има напрежение и двамата сме под пара, така че гледаме да се щадим и да не се трвожим поне вечер.

# 10
  • Мнения: 2 309
Той много трудно споделя. Никога не се оплаква, когато е много уморен, то си личи. Обикновено аз съм тази, която се оплаква и споделя за деня си, на него с ченгел му вадя думите. Казва, че се отпуска като слуша моите неща. Иначе вечер хапваме, взимаме душ, къпем детето, играеме си с нея, напоследък все по-често пием по едно уиски и си лягаме рано. Секса всъщност отпуска най-добре, ако не заспим заедно с малката  Laughing

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен никой не ми помага, напротив- когато се прибера, тогава започва истинското натоварване. А и двамата работим от 9 до 18 ч. Само неговите глезотии ми липсват вечер Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 2 438
Разбрали сме се с мъжа ми да си оставяме служебните неприятности на изтривалката пред входната врата.
Когато единият от нас е имал наистина тежък ден и не може да се отпусне, тогава се включва "спасителния отряд" с членове половинката и децата.
Действа!

# 13
  • Мнения: 5 647
Какво правите, когато вечер мъжът ви се върне изнервен и притеснен от работа?
Как му помагате да се почувства по-добре?

Ако бъдем честни и аз вечер се прибирам скапана от работа, така че сме квит.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 217
Ми нищо не правя.
Той като се върне без настроение от работа се вижда моментално.
Аз не говора и той не говори.
Разминаваме се като пътни знаци,все едно го няма другия.
Той не обича да споделля а и аз не го питам.
С една дума скапва и моето настроение за цялата вечер.

Общи условия

Активация на акаунт