Шампоан за ежедневна употреба

  • 13 753
  • 23
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Бих искала да ми препоръчате някакъв мек и щадящ шампоан за ежедневна употреба - налага ми се да си мия косата всеки ден и не съм сигурна, че шампоанът, който ползвам (Пантен) е подходящ за целта. По принцип си мия косата на 2 дни, но в края на втория ден хич не ми харесва вида й, затова реших да започна с ежедневно миене.
Моля, споделете опит и изпитани марки!

# 1
  • Мнения: 12
  Izpolzvam 6ampoana na Klorane s oves i sy6tiq balsam.Toj e za 4esta upotreba.Kosata stava mnogo hubava i blqskava.Izpolzvam go vinagi,kogato hodq na more i sym mnogo dovolna.Prepory4vam ti go gore6to!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
  Izpolzvam 6ampoana na Klorane s oves i sy6tiq balsam.Toj e za 4esta upotreba.Kosata stava mnogo hubava i blqskava.Izpolzvam go vinagi,kogato hodq na more i sym mnogo dovolna.Prepory4vam ti go gore6to!

И аз същия използвам.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Надявам се, че го продават в аптеките. След работа ще мина да проверя. Колко струва горе-долу?

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А аз използвам шампоана на Клоран за мазна коса с коприва и той със сигурност не е за честа употреба.

# 5
Доколкото си спомням,Phyto имат такъв шампоан. Аз ползвам няколко техни неща и съм супер доволна.

# 6
  • Мнения: 1 334
Доколкото си спомням,Phyto имат такъв шампоан. Аз ползвам няколко техни неща и съм супер доволна.
Има няколко варианта за честа употреба:Phytolactum-за сух скалп;Phytopanama-за склонен към омазняване скалп и Phytoapaisant-за чувствителен скалп.

# 7
  • Мнения: 6 713
Ползвам Eucerin Ph5 - доволна съм, но единствено не ми харесва това, че не придава особен обем на косата.
 Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Днес си купих Klorane с овесено мляко - шампоана и балсама. Изрично си пише на упътването, че е за честа употреба. Взех го, защото имаше и балсам от същата серия. Освен него аптекарката ми препоръча и Eucerine ph 5.5. Ще видя как ще ми се отрази.

# 9
  • Мнения: 1 650
Ползвам този на клоран за честата и го редувам с този за мазна с коприва, но не съм очарована, косата ми се омазнява за 1 ден, препоръчаха ми на билка, а и цената е доста по- ниска.

# 10
  • Мнения: 240
Днес си купих Klorane с овесено мляко - шампоана и балсама. Изрично си пише на упътването, че е за честа употреба. Взех го, защото имаше и балсам от същата серия. Освен него аптекарката ми препоръча и Eucerine ph 5.5. Ще видя как ще ми се отрази.
а на какви цени са?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 746
На мен ми бяха препоръчали Фитовал, бил идеален за честа употреба  Peace

# 12
  • Мнения: 3 413
Мия си косата през 2 дена,това често ли е?И какъв шампоан е най-добър за мене при това положение като скалпа ми е мазен,а краищата на косата сухи?!

# 13
  • Мнения: 3 830
Фитовал!
 Hug
Страхотен шампоан. Мек, щадящ, подхранващ.
Стимулира растежа на косата; прави я лъскава и възвръща еластичността; овлажнява и укрепва косъма. Става за ежедневна употреба.

# 14
  • Мнения: 31 112
Фитовал!
 Hug
Страхотен шампоан. Мек, щадящ, подхранващ.
Стимулира растежа на косата; прави я лъскава и възвръща еластичността; овлажнява и укрепва косъма. Става за ежедневна употреба.

Estellia запали ме ти за този шампоан. Добре ли ти действа? Помня, че го използваш по-отдавна и си казвала само добри неща за него.

Общи условия

Активация на акаунт