спешно!!!!!!!!!!!

  • 1 761
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
масло и риба може ли при бебе, щото знам че мляко и сирене нетрябва да се комбинират

# 1
  • Мнения: 756
колко е голямо бебето

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
на бебето ли схте даваш риба? Тя е силен алерген и се включва най-накрая. А иначе аз риба с масло не съм яла, по-добре зехтин.

# 3
  • Мнения: X
Масло с риба може, ама не на бебе, ми поне на дете на 1г.
А защо да не може мляко и сирене  Shocked

# 4
  • Мнения: 27 524
А защо да не може мляко и сирене  Shocked

Получава се някакво белтъчинно натрупване в организма и има понякога алергични реакции - копривна треска обикновено. На мен ми се е случвало. Мисля, че и масло не може. Може зехтин или друго растително масло.

По темата - ако детето е поне над 8 месеца, тогава може.  Peace

# 5
  • Мнения: 5 940
Вероятно нищо няма да му стане на бебето, ако е яло подобна комбинация. Не се панирай.
Ние често вкъщи правим за нас, големите, риба с масло, никакви реакции не сме имали.

# 6
  • Мнения: X
А защо да не може мляко и сирене  Shocked

Получава се някакво белтъчинно натрупване в организма и има понякога алергични реакции - копривна треска обикновено. На мен ми се е случвало. Мисля, че и масло не може. Може зехтин или друго растително масло.

Хм, не знаех Thinking.... мерси за информацията.

# 7
  • Мнения: 5 393
Масло с риба може, ама не на бебе, ми поне на дете на 1г.


Да подчертая думата "ПОНЕ"
Рибата е едно от последните неща, които се включват в менюто при захранване

# 8
  • Мнения: 750
Та колко е голямо бебето ???

# 9
  • Мнения: 4 965
ох, стига с тези заглавия СПЕШНО ooooh! ooooh! ooooh! Thinking
Не виждам въпросът ти да е от първа спешност Shocked

 newsm78
Аааа, може вкъщи да им е останала само риба за ядене, а си е обедно време вече, все пак.  Crazy

Риба на бебе не бих давала. На моите деца започнах да им давам чак около 2-та г. Сега много я харесват. Приготвям я със зехтин.

# 10
  • Мнения: 554
ох, стига с тези заглавия СПЕШНО ooooh! ooooh! ooooh! Thinking
Не виждам въпросът ти да е от първа спешност Shocked

 Ако детето ти реве, защото е гладно си е спешно. Замисляйте се малко преди да отговаряте и то не по темата.

 И все пак на колко е детето?

# 11
  • Мнения: 412
А може и вече детето да ги е погълнало по една или друга причина, та затова да е спешно.

# 12
  • Мнения: 4 965
А може и вече детето да ги е погълнало по една или друга причина, та затова да е спешно.

Е, тя все пак пише "бебе".  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 393
Сега прочетох в една друга тема, че бебето е на 7 месеца, и "вече яде всичко". Rolling Eyes Confused

# 14
  • Мнения: 1 049
Риба на 7 месечно бебе  newsm78 Не бих дала определено с или без масло...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт