Мнения за ОХЦ "Фитолек"

  • 2 694
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Здравейте в нова тема Wink
Искам да Ви попитам дали някои от вас е посещавал оздравителен хомеопатичен център "Фитолек"
Имате ли отзиви и предпочитания към даден хомеопат там?
Доволни ли сте?Можете ли да ми кажете колко време предварително трябва да си запиша час newsm78
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 19
аз и сина ми посещаваме този център, но от 4 месеца. записахме се при д-р Зорка Угринова, исках да споделя  женски проблеми, та затова при нея. но и д-р Иванов бил добър.  Направиха ни програма, от октомври синът ми сега чак се разболявя, утре съм при лекарката, записвам си час предния ден, дори днес се обадих в 18 00 и ме записаха за утре. Д-р Угринова е внимателна, но всъщност не съм ходила при друг хомеопат за да сравня! за себе си съм доволна!

# 2
  • Мнения: 852
Много благодаря за отговора  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 700
Приятелката ми е лекувала дъщеря си (алергична към всякакви антибиотици и с много тежки отити) при д-р Иванов. Детето е добре. По нейно предложение, мъжът ми ходи също  при него за вегетативна дистония. Напредък има.
Д-р Иванов е автор на няколко книги за хомеопатията.

# 4
  • Мнения: 753
Била съм пациент на д-р Угринова,наистина е мила,но те не са клацически хомеопати-лекуват по схеми с няколко вида лекарства...но аз не съм била при друг хомеопат за да мога да сравнявам
П.П.вече не съм им пациент

Общи условия

Активация на акаунт