Слагате ли юрганите в чаршафи

  • 6 609
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Много ми е интересно да разбера повечето дали го правят.Аз например слагам  за да не ги пера поне зимата много често и да не се замърсяват.А вие? Hug

# 1
  • Мнения: 950
Винаги когато ги ползваме, то иначе поддръжката им е много трудна.

# 2
  • Мнения: 227
Абсолютно винаги Peace

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, всички завивки слагам в чаршаф-плик - юргани, одеала, олекотени завивки. Така по-лесно поддържам хигиена /пера чаршафите често/, не се скапват самите завивки, внасям разнообразие в спалнята си - имам няколко комплекта спално бельо. Пестя от завивки - имам по една за всеки вкъщи, но ако ги пера, то би трябвало да има поне по две, за смяна.

# 4
  • Мнения: 680
Имам едни, които са много тънки-олекотени и с красив десен-тях не ги слагам и ги пера непрекъснато, дори през зимата.
Но големите-олекотени, които са  бели  ги чаршафосвам. Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Винаги слагам.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
В 99% от случаите - да. Иначе трябва да пера пухенките поне на две седмици, което си е бая зор Rolling Eyes Случвало се е да не сложа плик и после като простирам сто кила мокър юрган, се псувам яко hahaha

# 7
  • Мнения: 545
Да,слагам юргани,одеяла и олекотените завивки в чаршафи.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Юргани не ползваме, но олекотените ги слагам, да. Много по-хигиенично е. Не мога да си представя да пера толкова често олекотените - степват се, а и докато изсъхнат.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Тънките олекотени не ги слагам,само зимните.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Да слагам в повечето случай, много рядко ми се случва да не сложа  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 276
Ползвам олекотени завивки и почти винаги ги поставям в чаршаф.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 756
И аз слагам. Мама ми купи нестандартен олекотен юрган. И ми уши калъф за него Simple Smile

# 13
  • Мнения: 234
Слагам ги винаги.

# 14
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Винаги слагам, независимо от десена на юрганите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт