Кърменето и солариума!

  • 818
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте мам4ета!
Искам да попитам коя от вас е ходила и ходи на сулариум докато кърми и дали това не вреди по някакъв на4ин и от къде мога да про4ета някаква статия отностно това!     bouquet

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 17:45 от Steleto{}

# 1
  • Мнения: 7 723
Извинявай, но....пише се кЪрмене и сОлариум.... Wink


....и не, не бих ти препоръчала да ходиш по това време на соларуим...

# 2
  • София
  • Мнения: 630
Солариума и кърменето са съвместими, само си пази гърдите, че ще е много неприятно да изгорят и после бебо да суче. Преди време черпих инфо от тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106026

# 3
  • Мнения: 6 617
Според мен по-добре е да се въздържиш докато кърмиш .
П.П. оправи си заглавието.

# 4
  • Мнения: 600
не мога да се сдържа. кЪрмене, сОлариум. ooooh!

# 5
  • Мнения: 865
steleto,готино е че искаш да си с тен, да се поддържаш.Но пиши грамотно.

# 6
  • Мнения: 78
Steleto{}, успокой се малко!
КАрменето и сОлариума, секса след раждане, гърдите по време на кАрмене.
Вместо да пускаш все по абсурдни

# 7
Знам как се пише кЪрмене и Солариум но пиша на латинеца!с латински букви и ми излизат бг!не пиша с бг букви направо защото съм свикнала с латинеца само!Но всъщност има ли някакво зна4ение как е напсано!Това форум за май4ински съвети и вЪпроаси ли е или за правопис!А!!!  все пак Благодаря на тези майки,които са ме посЪветвали и не са гледали как ми е написано заглавието!

# 8
  • Мнения: 35 951

П.П. оправи си заглавието.

и текста Simple Smile

Знам как се пише кЪрмене и Солариум но пиша на латинеца!с латински букви и ми излизат бг!не пиша с бг букви направо защото съм свикнала с латинеца само!Но всъщност има ли някакво зна4ение как е напсано!Това форум за май4ински съвети и вЪпроаси ли е или за правопис!А!!!  все пак Благодаря на тези майки,които са ме посЪветвали и не са гледали как ми е написано заглавието!

показва уважение към тези, които те четат /и съветват/ Mr. Green

а кой или какво е 'латинеца' мога само да гадая  hahaha

# 9
  • Мнения: 2 196
а кой или какво е 'латинеца' мога само да гадая  hahaha
Е бива ли да не знаеш какво е ''латинец''.Това е едно такова нещо, дето ходи по сулариумите.Има мистичната дарба да карми. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 35 951
а кой или какво е 'латинеца' мога само да гадая  hahaha
Е бива ли да не знаеш какво е ''латинец''.Това е едно такова нещо, дето ходи по сулариумите.Има мистичната дарба да карми. Mr. Green

 smile3555

права си!  newsm47

# 11
  • Мнения: 757
еее голяма работа,че е написала така момичето,стига де Rolling Eyes
човек от страх да не обърка нещо и после да го подиграват трябва да ходи куршум да му леят Joy

# 12
Като ви пре4и 4е бъркам,не посещавайте темите ми.Никой не ви моли! bye

# 13
  • Мнения: 7 723
Като ви пре4и 4е бъркам,не посещавайте темите ми.Никой не ви моли! bye
Напротив. Страшно ми е забавно в темите ти....ще продължа да ги посещавам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт