Кога започнахте с диетата и отслабването след като родихте?

  • 1 067
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Мами, силно ме вълнува тази тема сега, кога и с какъв метод започнахте да сваляте кг след раждането.
Зная, че за спорт е още рано, но ми се иска да почвам някаква диета, но нямам идея каква newsm78
Страхувам се да не сваля много изведнъж и да ми увиснат телесата Sick
А имам доста за сваляне кажи речи към 25 кг.
Ще съм Ви благодарна да ме насочите и да ми дадете полезни съвети.

Предварително се извинявам, ако има подобна тема....

# 1
  • Мнения: 689
4мес след като родих (нормално),правих ,,Житената диета,, и после тази на д-р Ори Хофмеклер,за месец свалих 10 кг.Кърмя и до сега,не ми се  отрази негативно глада(само на жито и мед),но не се предпоръчва за кърмачки.
Сега пак започвам с т.н.протеинови диети,да преборя още 15 кг

За спорт ти е рано,поне 50 дена се изчаква и тогава повече разходки,коремни...
Успех,радвай се на бебето,почивай си колкото можеш повече,пък с килиграмите ще се пребориш когато си готова за това Wink

Защо не провериш НВД,Скарсдейл или 3-та фаза на Пиер Дюкан,може някоя от тях да е подходяща за теб Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13
http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Eto kak otslabnah az, ako ti sazdade interes probvai ima efekt.,az q izpitah varhu sebe si i sega sam s15 kg po-leka.A otnosno visvaneto nqma takav problem pri tazi dieta taka e za6toto se konsumira mn.belta4na hrana.
USPEH

# 3
  • Мнения: 1 197
2 месеца след като родих

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Девет месеца след като родих (до 5 кърмих) до тогава почти си бях влезнала в старата форма  Whistling оставаха ми някакви 5-6 кг  Grinning Сага правя опити за диетка  въпреки че зимата малко трудно ми се удава  Crazy остават ми още 3-4 гк  Wink

# 5
  • Мнения: 2 908
Аз съм много закъсняла-лентичката ми е отдолу Mr. GreenЦедих кърма до 4 месец само,но тъй като не вярвам на диети,че поне на мен ми действат,не съм искала да се захващам,докато не осъзнах,че в момента приличам на слон.  261uu

# 6
  • Мнения: 15
Здравейте , започнах да правя опити да отслабна 4 месеца след като родих. Но уви натрупаните 20 кг вървяха съвсем бавно надолу. Честно казано една приятелка ми препоръча  капки за подтискане на апетита. Те донякъде наистина ми помогнаха , защото свалих почти всичко от излишните килограми, но после отново качих 10.

# 7
  • София
  • Мнения: 302
2 месеца след като родих, аз не кърмих вече, а и не ми се ядеше бях на краставици и месо и така 5кг за 2-3 седмици..

# 8
  • Мнения: 229
Веднага след като спрях да кърмя. Нямах време за губене.

# 9
  • Мнения: 134
Месец след като родих си записах упражненията на синди  и започнах да ги прилагам отначало ме болеше корема, кръстът най вече, но в последствие мускулите ми заякнаха и без проблем ги правих при положение че родих с форпцес за два месеца възвърнах формата си е разбира се болеше при коремните упражнения но търпимо

# 10
  • Мнения: 857
Аз все още кърмя и това ми беше оправдание доста дълго време да не се подлагам на строга диета. Към 8месец обаче вече не издържах да си гледам огромния корем и направих за 1 месец безвъглехидратната диета /което по никакъв начин не ми се отрази на кърмата/. В момента пак съм на същата диета и пак си кърмя без проблем. Wink

# 11
  • Мнения: 48
Основно от кърменето свалих към 17кг за 6 м,след спиране на кърменето нищо не свалях,след това с диетата от тема"за 90дни фиданка стани"-правих я към 1месец -5кг(защото съм несериозна) но още има какво да се желае(но то е от преди бременноста)всичко това ми отне 1г Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт