Чорапки, бебешки чорапогащници 100 % памук за алергично бебе

  • 1 397
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 931
Здравейте на всички,

Може ли някой да ми каже отъде да намеря бебешки чорапки и чорапогащници от чист памук. Ние сме алергични и при едно обуване на чорапогащник с примеси получихме уртикарен обрив. Лекаря ни посъветва да носим само памучни чорапи и чорапогащници, а не мога да намеря никъде от тях.

Благодаря на всички предварително

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
на фазан русе има чорапки чист памук,знам го защото и големия ми син беше така и в чудо се бях видяла,а и чорапогащници съм намираба чист памек,май бяха сливенски

# 2
  • Мнения: 931
Благодаря,

Надявам се да намеря. Синът ти оправи ли се след като минахте на памучни?

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Има много чорапогащниците чист памук просто гледай да са един цвят, обикновено шарките са от примеси... от българските съм купувала 3 различни вида (едните са Тереза)

виж едноцветни чорапки май не съм виждала, най-малко в ластика има изкуствена нишка.

# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ами той по принцип до тригодишна възраст се изриваше от какво ли не-в чудо се бях видяла...после около две години пихме зиртек и нещо нещата се нормализираха ...От доста верме ,да не кажа ,че повече от година не сме имали проблеми,а не пием вече зиртек...

# 5
  • Мнения: 931
Пратих мъжа си до фирмения завод на Фазан Русе, но нямаха чорапки от чист памук. Вече правели само с примеси. Много моля ако някой може да ми каже къде в София мога да намеря такива чорапки.

Общи условия

Активация на акаунт